کد خبر: 1074742 A

در سال جاری انجام شد؛

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از توزیع 15 هزار و 773 تن کالای اساسی در فروردین و اردیبهشت 1400 در استان البرز خبر داد.

به گزارش ایلنا از البرز، رامین ربیعی ضمن اعلام این خبر گفت: در فروردین و اردیبهشت ماه سال جاری یک هزار و 600 تن شکر به بخش خانوار، 575 تن به اصناف تولیدی و یک هزار و 931 تن به بخش صنعت استان تخصیص یافته است.

وی افزود: در اردیبهشت ماه سال جاری نیز 400 تن سهمیه مواد اولیه قند به کارخانجات تولیدی قند استان اختصاص یافته است که تولید نهایی آن نیز در البرز، توزیع خواهد شد.

«ربیعی» تصریح کرد: در فروردین ماه 800 تن و در اردیبهشت ماه نیز یک هزار تن برنج وارداتی با نرخ مصوب به بازار استان تزریق شده است.

رئیس سازمان صمت البرز با اشاره به توزیع 79 تن گوشت منجمد قرمز در بازار استان، پیرامون سهمیه روغن مصرفی البرز اظهار داشت: در فروردین ماه سه هزار و 979 تن و در اردیبهشت ماه نیز به همین میزان – در مجموع 7958 تن- روغن مصرفی خانوار به شهروندان استان البرز تخصیص پیدا کرد؛ همچنین در فروردین ماه 723 تن و در اردیبهشت 707 تن روغن جهت مصرف اصناف تولیدی اختصاص یافته است.

بنا به گفته دبیر ستاد تنظیم بازار استان البرز، روغن بخش صنعت نیز با تسهیل گری این سازمان از طریق سندیکای مرتبط توزیع می شود.

رئیس سازمان صمت در خاتمه ارزش وزنی این اقلام را 15 هزار و 773 تن اعلام کرد و گفت: با توجه به نیاز بازار استان البرز، بدون محدودیت، جذب و توزیع کالای اساسی در استان ادامه دارد.

 

سازمان صمت البرز توزیع کالای اساسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر