کد خبر: 1074411 A

رئیس سازمان صمت قزوین:

رئیس سازمان صمت قزوین گفت: طارم سفلی در قزوین از منابع ارزشمند معدنی در کشور به شمار می‌رود که پتانسیل‌های بالایی در زمینه‌های انواع مواد معدنی برخوردار است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین و به نقل از روابط عمومی سازمان صمت استان قزوین ،عزیزالله افضلی گفت: استان قزوین با وجود دارا بودن منابع غنی و ظرفیت‎های عظیم در حوزه معدن تاکنون نتوانسته از این ظرفیت‌ها به خوبی بهره‌گیری کند در حالی که تقویت این حوزه می‌تواند به اشتغال، پویایی و اقتصاد منطقه بسیار کمک کننده باشد.

رئیس سازمان صمت قزوین ادامه داد: طارم سفلی در قزوین از منابع ارزشمند معدنی در کشور به شمار می‌رود که پتانسیل‌های بالایی در زمینه‌های انواع مواد معدنی نظیر سرب، روی و مس برخوردار است که با مشارکت بخش خصوصی و حمایت دولتی می‌توان این ظرفیت‌ها را به بهترین شکل به کار گیری کرد.

وی عنوان کرد: استفاده از ظرفیت معدنی طارم در کنار اشتغالزایی برای جوانان می‌تواند زمینه‌های توسعه و رونق اقتصادی و صنعتی منطقه را فراهم آورد.

این مسئول اظهار کرد: شورای معادن استان قزوین در سال "تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها" در تلاش است تا معادن راکد را احیاء و با استفاده از سرمایه گذاران جدید ظرفیت معدنی طارم را بصورت ویژه مد نظر قرار دهد.

افضلی گفت: درصورتی که معادن با رعایت مقررات و نکات و الزامات زیست محیطی در منطقه‌ای فعالیت کنند از حمایت‌های ویژه برخوردار خواهند شد.

استفاده از ظرفیت اشتغال روابط عمومی سازمان زیست محیطی مد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر