کد خبر: 1074373 A

رئیس سازمان مدیریت آرامستان‌‌ شهرداری بندرعباس از سازمان فردوس‌ها شهرداری مشهد بازدید کرد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، علیرضا بهمن‌نژاد بندری در بازدید از مجموعه آرامستان شهرداری مشهد و در دیدار با همتای مشهدی خود، اظهار کرد: تبادل تجربیات و اطلاعات موثر بین سازمان‌ها باعث انجام بهتر امور و خدمات‌رسانی شایسته تر به شهروندان می‌شود.

این مقام مسئول در این دیدار با اشاره به شرایط جامعه در مبارزه با ویروس کرونا، افزود: در کنار تلاش کادر درمان، سازمان‌های آرامستان در خط مقدم خدمات به خانواده متوفیان حاصل از ویروس کرونا قرار دارند و تلاش‌های جهادی و همت کارکنان آرامستان‌ها در خدمات به مردم کشور ستودنی است.

بهمن‌نژاد‌بندری ادامه داد: در خصوص نحوه خدمات‌دهی به اموات حاصل از بیماری کرونا و در کنار آن حفاظت از سلامت پرسنل سازمانهای مدیریت آرامستان‌های شهرداری مشهد و بندرعباس تبادل تجربیات و اطلاعات موثری در راستای حفظ سلامت کارکنان و محیط صورت گرفته است.

وی بیان کرد: اقداماتی مانند ایجاد واحد اجرائی جهت تعمیر و نصب سنگ‌های قبور، توسعه قطعات جدید و قطعات خانوادگی، احداث جاده ورودی، ساخت آلاچیق، احداث بازارچه، احداث بوستان، احداث دو پارک بازی، همسطح‌سازی قطعات، تاسیس مرکز اعزام حمل متوفی و واحد تشریفات جهت خدمات مراسم‌ها، ایجاد واحد نقلیه جهت نوسازی و بهسازی ناوگان خودرویی و موتوری خدماتی طی سال‌های اخیر در مجموعه آرامستان شهرداری بندرعباس انجام شده است.

اضافه می‌شود، در این بازدید تجربیات قابل توجهی مانند بررسی قوانین و مقررات مربوطه و نحوه خدمات اجرایی در تعمیر و نصب سنگ قبور، احداث آلاچیق، احداث آرامگاه‌های خصوصی خانوادگی، احداث قطعات طبقاتی و ایجاد کدهای درآمدی جدید بین طرفین بحث و تبادل نظر شد.

بر اساس این گزارش، رئیس سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس طی این ماموریت از محیط آرامستان فردوس مشهد، فعالیت‌ها و پروژه‌های در حال اجرای آرامستان مشهد، فضای سبز، مرکز خدمات متوفیان، غسالخانه و مرکز اعزام خودروهای حمل متوفی بازدید کرد.

جامعه سلامت شهرداری مشهد سازمان فردوس ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر