کد خبر: 1074306 A

مدیرکل میراث فرهنگی استان خبر داد:

مدیرکل‌ میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل گفت: ایجاد مرکز رشد صنایع‌دستی با همکاری پارک علم و فناوری در راستای رونق فعالیت‌ها در بخش صنایع‌دستی با جدیت پیگیری می‌شود.

به‌ گزارش ایلنا، نادر فلاحی در بازدید از مرکز آموزش صنایع‌دستی در مجموعه تاریخی مدرسه جعفری اسلامی که به همراه رئیس پارک علم و فناوری استان انجام شد، عنوان کرد: همکاری و مشارکت دوجانبه این اداره‌کل و پارک علم و فناوری استان می‌توانیم شاهد اجرای طرح‌های مختلف در بخش صنایع‌دستی باشیم.

مدیرکل‌ میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل با اشاره به ایده ایجاد مرکز رشد صنایع‌دستی با همکاری پارک علم و فناوری اذعان کرد: مرکز آموزش صنایع‌دستی واقع در مدرسه جعفری اسلامی مناسب برای تشکیل این مجموعه است.

وی در بازدید از مرکز نوآوری انیمشن و بازی‌های رایانه‌ای پارک علم و فناوری استان گفت: انتظار می‌رود همکاری این مجموعه را با اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان برای ارائه تاریخ و تمدن پرافتخار استان اردبیل شاهد باشیم.

فلاحی ایده‌های فناورانه را راهگشای تسریع در امور دانست و گفت: استفاده از ظرفیت‌های پارک علم و فناوری و استفاده از ایده‌های فناورانه آن برای رونق فعالیت‌ها در حوزه‌های سه‌گانه این اداره‌کل را فراهم خواهد آورد.

میراث فرهنگی اردبیل نادر فلاحی مرکز رشد صنایع دستی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر