کد خبر: 1074296 A

استاندار همدان:

استاندار همدان تاکید کرد: ملت فهیم و بابصیرت ایران همچون ادوار گذشته با حضور پرشور و آگاهانه خود در انتخابات ۲۸ خرداد، خالق حماسه ماندگار و ارزشمند دیگری در تاریخ سراسر افتخار ایران خواهند شد.

به گزارش ایلنا از همدان، سید سعید شاهرخی افزود: در همین ارتباط مردم استان همدان نیز همپای سایر هموطنان با حضور حماسی در پای صندوق های رای، برگ زرین دیگری را به افتخارات خود در حمایت و پشتیبانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی اضافه می کنند.

وی تصریح کرد: به طور قطع مردم آگاه و فهیم ایران برای ایفای نقش و مداخله در اداره امور کشور و ترسیم مسیر رشد و توسعه ایران، حضوری حداکثری و هوشمندانه برای انتخاب اصلح ترین فرد در انتخابات ریاست جمهوری خواهند داشت. 

به گفته وی، حضور گسترده، پرشور، آگاهانه و حداکثری مردم در انتخابات پیش رو علاوه بر اعلام و اثبات مقبولیت و مشروعیت بالای نظام، بار دیگر توطئه ها و ترفندهای استکبار جهانی علیه ایران را نقش بر آب خواهد کرد.

شاهرخی با بیان اهمیت حضور حداکثری مردم در انتخابات ۱۴۰۰، افزود: توجه به قانون، بی طرفی، شفافیت، عدالت انتخاباتی و فراهم سازی زمینه‌های حضور مردم در پای صندوق‌های رای از عوامل مهم برگزاری انتخابات است که به طور حتم مجموعه برگزار کنندگان انتخابات در استان همدان همچون گذشته این مولفه ها را برای خود سرلوحه قرار می دهند.

استاندار همدان تاکید کرد: انتخابات سالم و قانونمند با همراهی، وحدت و همدلی مجریان انتخابات و هیات های نظارت و بازرسی در این استان برگزار می‌شود.

شاهرخی با اشاره به برگزاری همزمان انتخابات ریاست جمهوری و شوراها، تاکید کرد: لازمه حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای فراهم کردن زمینه رقابت همه جانبه در انتخابات است بنابراین عوامل اجرایی و نظارتی باید با رعایت انصاف، قانون و مقررات زمینه این رقابت را فراهم کنند.

وی تصریح کرد: ملاک کار همه دست اندرکاران انتخابات، برگزاری انتخاباتی سالم براساس قانون و صیانت از آرای مردم است و در این راستا به هیات های اجرایی و فرمانداران تاکید شده که با بی طرفی کامل، اعتماد آحاد مردم، انتخاب شوندگان و انتخاب کنندگان را جلب کنند.

شاهرخی گفت: بر اساس تعهدی که به مردم داده‌ایم انتخابات پیش رو را  ۱۰۰ درصد قانونمند و سالم برگزار کرده و به عنوان امانتداری صدیق از رای و نظر مردم صیانت خواهیم کرد.

نماینده عالی دولت در استان همدان گفت: کمیته امنیتی ستاد انتخابات استان همدان مکلف به برقراری امنیت برای برگزاری نشست ها و میتینگ های انتخاباتی با اجرای دقیق پروتکل های بهداشتی برای همه گروه ها و سلیقه های نقش آفرین در انتخابات برای تحقق مشارکت حداکثری مردم است.

شاهرخی افزود: شاخص مهم انتخابات در کنار سلامت، قانونمداری و مشارکت حداکثری، امنیت انتخابات است که همه متولیان امر در این زمینه تلاش و کوشش لازم را خواهند داشت.

وی با اشاره به لزوم زمینه سازی برای مشارکت حداکثری مردم در این انتخابات، گفت: رسانه‌ها کمک کنند تا انتخاباتی پیشرو، پرشور و با حضور و مشارکت حداکثری مردم در استان برگزار کنیم.

انتخابات ایران اسلامی سلامت ملت همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر