کد خبر: 1074288 A

شهردار اصفهان گفت: در صورتیکه حرکت های آغاز شده در محله حصه ادامه پیدا کند، به طور حتم محله حصه با تغییرات قابل ملاحظه ای مواجه شده و امکانات این محله با سایر نقاط شهر همسان می شود.

به گزارش ایلنا از اصفهان، با حضور شهردار اصفهان، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان پروژه‌ های فرهنگی و عمرانی منطقه ۱۰ شهرداری افتتاح و کلنگ ‌زنی شد.

شهردار اصفهان اظهار کرد: به دنبال تحقق شعار عدالت فضایی که یک رویکرد جدی بود در محله ای مانند حصه که شرایطی نامناسب دارد اقدامات زیادی در این چندسال انجام شد.

قدرت اله نوروزی تصریح کرد: طی دو تا سه سال گذشته بر اساس مصوبات شورای اسلامی شهر و تصمیمات شهرداری شاهد تحولات بسیار خوبی در محله حصه هستیم؛ خیابان ها و کوچه های محله حصه همگی آسفالت شده و رینگ چهارم از کنار این محله در حال احداث است، همچنین ساخت ورزشگاه و مجموعه فرهنگی در این محله نوید بخش تغییرات قابل توجه در آن است.

وی اضافه کرد: در صورتیکه حرکت های آغاز شده در محله حصه تا سال های آینده نیز تداوم پیدا کند به طور حتم محله حصه با تغییرات قابل ملاحظه ای مواجه شده و امکانات این محله با سایر نقاط شهر همسان می شود.

شهردار اصفهان ادامه داد: مردم این محله تفاوتی با شهروندان سایر محلات اصفهان ندارند اگرچه می توان گفت وظیفه مدیریت شهری نسبت به شهروندان محله هایی مانند حصه سنگین تر است.

وی با بیان اینکه محله زینبیه نیز امروز نسبت به چهار سال گذشته تغییرات اساسی داشته است، افزود: با این وجود اقداماتی که در این محلات صورت گرفته کافی نیست بلکه ریل گذاری برای یک حرکت قوی تر و وسیع تر است تا جایی که همه شهروندان احساس برابری، دیده شدن و بی نیازی از نیازهای اولیه و احساس آرامش و آسایش داشته باشند. با نگاه برابر در این دوره مدیریت شهری حرکت ها آغاز شده اگر چه به این شرایط راضی نبوده و قانع نخواهیم شد.

نوروزی تاکید کرد: در بودجه های مصوب شورای شهر راه اعتدال و تعدیل و کاهش فاصله اجتماعی دیده شده و امیدواریم این مسیر برای مدیران آینده شهر نیز تداوم داشته باشد.

آهنگ پیشرفت و رشد شهر اصفهان ادامه دارد

رییس شورای اسلامی شهر اصفهان نیز در این آیین با اشاره به افتتاح فرهنگسرای استاد شریعت در محله حصه، اظهار کرد: این فرهنگسرا با کیفیت بالا و تجهیز

کامل در این محله ساخته شده و قرار است دانش آموزان و مردم این محله از این فرهنگسرا استفاده کنند.

علیرضا نصر اصفهانی با اشاره به احداث ورودی خیابان اطشاران در منطقه 10 شهرداری، تاکید کرد: این ورودی سال های بسیاری بود که مورد درخواست مردم این منطقه قرار داشت و در شأن مردم نبود که با اهتمام شهردار منطقه و همکاری معتمدین محلی و مالکین، آزادسازی های لازم انجام و کلنگ آن به زمین زده شد.

وی با بیان اینکه احداث این خیابان می تواند به عنوان یک عامل محرک توسعه برای محله اطشاران و اهالی منطقه 10 باشد، افزود: با توجه به سرعت عملی که در منطقه 10 شهرداری در اجرای پروژه‌ها وجود دارد امیدوارم این پروژه ظرف سه تا چهار ماه آینده به بهره برداری برسد.

اصفهان رشد شورای اسلامی شهر شهرداری شورای اسلامی شهر اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر