کد خبر: 1074190 A

نماینده مردم تاکستان در قزوین عنوان کرد:

نماینده مردم تاکستان در قزوین گفت: در دوران تعطیلی مدارس و شیوع کرونا معلمان دلسوز و متعهد علی‌رغم تمام سختی‌ها و مشکلات آموزش خود را به نحو شایسته‌ای انجام داده‌اند که نتیجه آن رضایت خانواده‌ها و دانش آموزان در سطح استان است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین و به نقل از  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش قزوین، رجب رحمانی در آیین تکریم از پیشکسوتان و چهره‌های ماندگار، معلمان را خط مقدم دستگاه تعلیم و تربیت دانست و گفت: در دوران تعطیلی مدارس معلمان دلسوز و متعهد علی‌رغم تمام سختی‌ها و مشکلات آموزش خود را به نحو شایسته‌ای انجام داده‌اند که نتیجه آن رضایت خانواده‌ها و دانش آموزان در سطح استان است.

نماینده مردم تاکستان درمجلس درباره نقش معلمان در دوران هشت سال دفاع‌مقدس ابراز کرد: یکی از خصوصیات جنگ تحمیلی این بود که از هر قشری در آن حضور داشتند و معلمان نیز در کنار دیگر رزمندگان نقش تربیتی و آموزشی مهم خود را به درستی ایفا کردند.

 وی اهمیت آموزش و پرورش را در فرهنگ عمومی کشور حیاتی بیان کرد و بیان کرد: بدون تردید اولین گام در راه اصلاح یک جامعه اصلاح فرهنگ آن است، بازسازی و ترمیم الگوهای فرهنگی و تربیتی توسط معلمان در کلاس درس شکل می‌گیرد که نتیجه آن رشد و اصلاح فرهنگ عمومی در جامعه خواهد بود.

این مسئول ضمن گرامیداشت سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری و یاد و خاطره تمام شهدای والامقام معلم افزود: هفته معلم را به این قشر فرهیخته و پرتلاش صمیمانه تبریک می‌گویم و همچنین از زحمات و کوشش مدیرکل آموزش و پرورش که فردی مسلط به مسائل معلمان و تعلیم و تربیت هستند کمال تشکر را دارم.

استان قزوین تعطیلی مدارس خانواده دانش آموزان مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر