کد خبر: 1074165 A

رئیس بیمارستان شریعتی مشهد خبر داد:

رئیس بیمارستان شریعتی مشهد گفت: در موج چهارم جوانان و مبتلایان خانوادگی بیشترین بستری شدگان کرونا در این بیمارستان را شامل می‌شوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، دکتر محمدرضا حسینعلی‌زاده در این خصوص افزود: در میان این بیماران، درگیری سیستم گوارشی به صورت پیوسته و توامان دیده می‌شود و عمده علائم آنان درگیری شدید ریه همراه با علائم گوارشی بوده است.

وی اضافه کرد: برنامه ریزی لازم برای خدمات رسانی به بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان شریعتی مشهد انجام شده است و تعدادی از بخش‌های غیرکرونایی هم به بیماران کرونایی اختصاص یافته اما درمانگاه و بخش آنژیوگرافی این بیمارستان همچنان در حال خدمت‌رسانی به بیماران غیرکرونایی است.

رئیس بیمارستان شریعتی مشهد گفت: توصیه اکیدمان به مردم این است که استفاده از ماسک، رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی را مورد توجه قرار دهند و در صورت ابتلا به علائم مشکوک بلافاصله به مراکز منتخب کرونا مراجعه کنند تا در صورت نیاز از طریق این مراکز به بیمارستان ارجاع شوند.

حسینعلی زاده افزود: شرایط کنونی، بحرانی است چرا که تعداد بیماران و سرعت انتشار ویروس در موج چهارم بحران کرونا بیشتر از گذشته شده است و از مردم می‌خواهیم با مدافعان سلامت همکاری کنند.

بیمارستان شریعتی یکی از بیمارستانهای زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد با ۱۶۰ تخت بستری و ۶۵۰ نفر کادر درمانی از مراکز ویژه پذیرش بیماران کرونایی است.

بیمارستان خانواده سلامت ماسک مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر