کد خبر: 1073337 A

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان خبر داد:

با ابلاغ معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری و دبیر شورای اداری استان هرمزگان طبق مصوبه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان، ساعت کاری ادارات استان هرمزگان برای مدیریت مصرف برق از ۱۹ اردیبهشت تغییر و از ساعت ۷ صبح تا ۱۳ تعیین شد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، نازنین شیبانی تذرجی، عنوان کرد: بر اساس مصوبه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان و ضرورت مدیریت مصرف برق، ساعت کار ادارات استان هرمزگان از ۱۹ اردیبهشت ماه از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷ صبح الی ۱۳ خواهد بود و روزهای پنجشنبه نیز ادارات استان تعطیل هستند.

وی ادامه داد: این مصوبه به تمامی ادارات، دستگاه ها، بانک ها، بیمه ها و فرمانداری های استان ابلاغ شده و مدیران باید ضمن رعایت ساعت کاری اعلام شده، دستور دهند پس از ساعت ۱۳ کلیه لوازم برقی ادارات از مدار خارج و حداقل مصرف را داشته باشند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان افزود: مدیران محترم به منظور کاهش مصرف و گذر از پیک بار مصرف برق در فصل گرما ترتیبی اتخاذ کنند تا با رعایت سایر مفاد مصوبه ابلاغی تمامی وسایل سرمایشی و روشنایی بعد از ساعات کاری از مدار خارج و بر حسن اجرای برنامه دقت و نظارت لازم به عمل آید.

شیبانی تصریح کرد: ضمنا ادارات، دستگاه ها، بیمه ها و بانک ها باید به صورت هفتگی مقدار برق مصرفی خود را گزارش دهند.

برق شورای اداری معاون هرمزگان ساعت کاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر