کد خبر: 1073311 A

مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف مشهد گفت: از ۲۸ فروردین ماه تا دیروز (۱۷ اردیبهشت) که شرایط قرمز کرونایی بر مشهد حاکم بود، ۴۶۱ واحد صنفی متخلف پلمب شدند، هزار و ۱۷۶ واحد اخطار کتبی گرفتند و ۲۲۹ واحد فرم جریمه دریافت کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، امیر دلداری روز شنبه افزود: در این مدت ۶۵۳ گروه مشترک با همکاری اداره نظارت بر اماکن نیروی انتظامی، سازمان صنعت، معدن و تجارت و مراکز بهداشت در این شهر تشکیل و ۳۸ هزار و ۸۱۱ مورد بازرسی از صنوف انجام شد.

وی ادامه داد: پیرو مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، از امروز مشاغل گروه ۲ در شهرهای قرمز کرونایی با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری هوشمند مجاز به فعالیت هستند که بیشتر واحدهای صنفی مشهد را شامل می شوند.

مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف مشهد گفت: براین اساس همه مجتمع های تجاری و صنوف به جز تالارهای پذیرایی، گیم نت ها و قهوه خانه ها در مشهد مجاز به بازگشایی و فعالیت هستند اما باید پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری هوشمند را رعایت کرده و از ورود افراد فاقد ماسک جلوگیری کنند.

وی افزود: نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی توسط بازرسان افزایش می‌یابد و روزانه ۱۰۰ گروه بازرسی بر این فرآیند نظارت دارند. 

سازمان صنعت معدن و تجارت قهوه ماسک مشهد نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر