کد خبر: 1073034 A

مدیرکل بهزیستی استان قزوین:

علیرضا وارثی مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: با توجه به اولویت بندی های تزیرق واکسن کرونا به افراد سالمند تمام مراکز سالمندان استان قزوین واکسینه شدند.

علیرضا وارثی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در قزوین عنوان کرد: با توجه به شروع واکسیناسیون در استان قزوین و اولویت های مشخص شده از سوی وزارت بهداشت، سازمان بهزستی استان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی قزوین اقدام به واکسیناسیون افراد سالمند بستری در مراکز سالمندان استان کرده است.

مدیرکل بهزیستی استان قزوین ادامه داد: در همین راستا تاکنون صدرصد افراد سالمندی که در مراکز سالمندان استان نگهداری می شوند نسبت به ویروس کرونا واکسینه شده اند.

وی با اشاره به این نکته که تزریق واکسن به معلولان جسمی، حرکتی و ذهنی که در مراکز سازمان بهزیستی نگهداری می شوند در اولویت بعدی قرار دارند، بیان کرد: پس از اتمام تزریق واکسن به جامعه سالمندان اولویت سازمان بهزیستی واکسناسیون جامعه معلولین جسمی، حرکتی و ذهنی است که با تایید دانشگاه علوم پزشکی قزوین صورت می گیرد.

وارثی خاطرنشان کرد: افراد دارای معلولیتی که در منزل هستند و در مراکز بهزیستی نگهداری نمی شوند با اعلام وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی واکسن دریافت خواهند کرد.

وی در ادامه تزریق واکسن به کمپ های ترک اعتیاد را یکی از اولویت های سازمان بهزیستی اعلام کرد و گفت: کمپ های ترک اعتیاد با توجه به نوع و ساختیارشان یکی از دغدغه های سازمان بهزیستی به شمار می روند که باید در اولویت دریافت واکسن قرار بگیرند چرا که در صورت ابتلا یک نفر به کرونا  سلامت سایر افراد نگهداری شده در کمپ ها هم به خطر می افتند.

استان قزوین بهزیستی ترک اعتیاد سالمندان واکسیناسیون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر