کد خبر: 1072827 A

معاون استاندار البرز:

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز با عنوان ایمن سازی راه طالقان-هشتگرد، گفت: اقدامات در راستای جلوگیری و کاهش تصادفات اولویت اصلی پروژه های حمل ونقل در دستور کار است.

به گزارش ایلنا از البرز، ابوالفضل فانی در جلسه هماهنگی افتتاح پروژه راه جدید هشتگرد طالقان با اشاره به تاکیدات استاندار البرز بر ایمن سازی مسیر پروژه و اهمیت حفظ جان مردم، اظهار داشت: با توجه به دستور استاندار در این جلسات تمامی نقاط حادثه خیز و کمبودهای این مسیر احصا شده و مصوبات لازم برای رفع مشکلات و نواقص به دستگاههای اجرایی ابلاغ و بصورت روزانه اقدامات آنها رصد می شود.

فانی با اشاره به منطقه کوهستانی و مه گیر بودن مسیر طالقان هشتگرد و لزوم اتخاذ تمهیدات لازم در جهت ایمنی این جاده ادامه داد: شرکت توزیع برق استان موظف به تامین برق و اداره کل راهداری مکلف به ایجاد روشنایی برای این مسیر شدند.

وی با توجه به لزوم استقرار دستگاههای خدمات رسان، اورژانس، هلال احمر و ... در طول مسیر به اداره کل راه و شهرسازی ماموریت داد نسبت به مکانیابی و اختصاص زمین برای پد هلیکوپتر اورژانس اقدام کنند.

معاون عمرانی استاندار با اشاره به لزوم پوشش آنتن دهی تلفن همراه در طول مسیر برای دریافت خدمات و فوریت های پزشکی، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات را مامور انجام این موضوع کردند.

پروژه راه هشتگرد طالقان به طول ۴۱ کیلومتر موجب کاهش قابل توجه این مسیر شده و اثرات زیست محیطی قابل توجهی از جمله کاهش مصرف سوخت، کاهش آلودگی و کاهش زمان سفر را در پی خواهد داشت.

راه طالقان هشتگرد معاون استانداری البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر