کد خبر: 1072657 A

معاون فرمانداری کاشان خبر داد:

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری کاشان از استقرار ۱۵۰ پایگاه در سال جاری در سطح شهر و روستاهای اطراف کاشان برای جمع آوری زکات فطره خبر داد.

به گزارش ایلنا از کاشان، مسعود خاندایی با اشاره به مصوبات شورای زکات شهرستان کاشان اظهار داشت: بر طبق مصوبات این شورا جهت هماهنگی و جلوگیری از سواستفاده افراد سودجو، اخذ زکات فطره صرفا باید توسط مراکزی که دارای مجوز از دبیرخانه شورای زکات هستند، انجام شود.

وی با بیان اینکه مراکز و موسسات و مساجد و بقاع متبرکه که قصد جمع آوری زکات فطره چه با استقرار صندوق و چه با اعلام شماره حساب در فضای مجازی را دارند باید از دبیرخانه شورای زکات شهرستان کاشات مجوز بگیرند، ابراز داشت: سال گذشته ۱۰ موسسه و شخص حقیقی که بدون اخذ مجوز به جمع آوری زکات فطره مشغول بودند به مراجع قضایی معرفی شدند.

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری کاشان از استقرار ۱۵۰ پایگاه در سال جاری در سطح شهر و روستاهای اطراف کاشان برای جمع آوری زکات فطره خبر داد و تصریح کرد: این پایگاه ها در اماکن و معابر مختلف سطح شهر کاشان با صندوق های متحدالشکل و هم چنین لوگوی زکات بر روی صندوق، زکات فطره شهروندان کاشانی را جمع آوری می کنند.

وی افزود: رئیس شورای زکات شهرستان کاشان آیت الله عباسعلی سلیمانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان و علی اکبر مرتضایی فرماندارویژه شهرستان کاشان قائم مقام این شورا است.

 

امام جمعه فضای مجازی نماینده ولی فقیه بقاع متبرکه برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر