کد خبر: 1072542 A

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از شناسایی و بستری 71 بیمار جدید کرونایی در استان خبر داد و گفت: در حال حاضر 471 بیمار در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

به گزارش ایلنا، شهرام حبیب‌زاده در تشریح آخرین وضعیت کرونا در استان اردبیل عنوان کرد: در شبانه روز گذشته 71 نفر به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

وی از ترخیص 73 نفر با بهبودی نسبی خبر داد و گفت: براساس‌ آخرین وضعیت اعلام شده توسط وزارت بهداشت، هم اکنون شهرستانهای اردبیل، پارس آباد، مشگین‌شهر، گرمی و خلخال در وضعیت نارنجی و شهرستانهای بیله سوار، نیر، نمین، سرعین، کوثر و اصلاندوز در وضعیت زرد قرار دارند.

رئیس‌دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اذعان کرد: در حال حاضر تعداد 471 نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند و 77 نفر نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته 4 مورد فوتی با تشخیص کرونا در استان به ثبت رسیده است.

وی در تشریح آمار مبتلایان به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته به تفکیک شهرستان‌ها عنوان کرد: از 71 مورد بستری ناشی از ابتلا به کرونا در استان، 47 نفر از اردبیل، 6 نفر پارس آباد، 7 نفر مشگین شهر، 4 نفر گرمی، یک نفر نمین، یک نفر کوثر و 5 نفر از خلخال گزارش شده است.

 

استان اردبیل علوم پزشکی کرونا بستری ترخیص بیماری کرونا آی سی یو کووید 19 کووید19 بستری بیماران کرونا آمار کرونا شهرام حبیب زاده علوم پزشکی اردبیل فوتی کرونایی کادر درمان اردبیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر