کد خبر: 1072527 A

در شب قدر صورت گرفت؛

دادستان عمومی و انقلاب گلبهار گفت: ۱۶ نفر در پارتی مختلط باغ ویلایی اطراف گلمکان از توابع شهرستان گلبهار خراسان رضوی دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، ۱۶ زن و مرد در مشهد در شب شهادت حضرت علی(ع) پارتی شبانه برگزار کردند که بازداشت شدند و دادستان گلبهار خواستار اشد مجازات آنها شد.

خلیل الله برزنونی دادستان عمومی و انقلاب گلبهار گفت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر برگزاری مراسم‌ پارتی در یکی از باغ ویلاهای منطقه گلمکان مشهد، در شب شهادت امام اول شیعیان، با دستور قضایی و با حضور چند اکیپ‌ مامور انتظامی و نیروهای بسیج ۱۶ زن و مرد در حال پایکوبی و رقص دستگیر شدند.

وی با اشاره به کشف مقادیری مشروبات الکی نیز از این محل اضافه کرد: متهمان با توجه به هنجارشکنی و نادیده گرفتن حرمت شب گرانقدر شهادت امام علی (ع) بازداشت و محل باغ ویلا نیز مهر و موم شد.

دادستان عمومی و انقلاب گلبهار گفت: اشد مجازات در انتظار متهمان خواهد بود و دادستانی به عنوان مدعی العموم با هرگونه هنجارشکنی به خصوص با حرمت شکنان در ایام شهادت حضرت علی (ع) با شدت برخورد خواهد کرد.

برزنونی ادامه داد: این افراد حتی شاید این نوع افعال مجرمانه را در پوششی به ظاهر متعارف و قانونی مانند برگزاری جشن تولد انجام دهند و عده ای را فریب داده و در مجلس پارتی مختلط دور هم جمع کنند و با فراهم ساختن اسباب لهو و لعب، دیگران را نیز در ارتکاب جرایم مختلف از جمله شرب خمر و استعمال مواد مخدر مشارکت دهند.

انقلاب تولد خراسان رضوی شیعیان دادستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر