کد خبر: 1072499 A

در گفت و گو با ایلنا مطرح شد؛

فرمانده بسیج ادارات، اصناف، کارگری و کارخانجات قوچان گفت: اصناف بعلت تعطیلی های مکرر در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستند.

سرگرد پاسدار حبیب رشادیان در گفت و گو با خبرنگار ایلنا  در قوچان، از اثرات منفی ویروس کرونا بر اصناف خبر داد و اظهار کرد: در این ایام یکسری دستورالعمل هایی از بسیج کارخانه جات استان اعلام شد که در همین راستا ما به واحدهای تولیدی مراجعه کردیم تا اگر موانع و مشکلاتی دارند به ما اعلام نمایند تا بتوانیم این فرم ها را احصا کنیم و در کمیسیونی در شهرستان مطرح کنیم که اگر قابل حل باشد در سطح شهرستان حل و فصل شود و اگر نه موضوع را جهت تعیین تکلیف و رفع موانع تولید به رده های بالاتر ارجاع  دهیم.

وی با بیان این نکته که اصناف بعلت تعطیلی های مکرر در خط مقدم  مبارزه با  ویروس منحوس کرونا قرار دارند، اذعان داشت : همچنان که همه شاهد هستیم اصناف، خسارت های زیادی را در این ایام متحمل شده اند. 

رشادیان افزود : اخیرا در شهرستان قوچان توانستیم از طریق رایزنی هایی که با مسئولین شهرستان انجام شده، تعدادی از اصناف را در زمان آخرین قرنطینه های صورت گرفته در کشور، تا ساعت۱۴ و ۳۰ دقیقه ظهر باز گشایی کنیم تا خسارات کمتری به صنوف شهرستان وارد شود.

بسیج ویروس کرونا قرنطینه اصناف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر