کد خبر: 1072477 A

رئیس کل دادگستری آذربایجان‌غربی گفت: رسانه‌های بدون مجوز و غیرمجاز باید رصد و از فعالیت غیرقانونی آنها جلوگیری شود چرا که بسیاری از بی‌اخلاقی‌ها و ناهنجاری‌ها از این رسانه‌ها منتشر می‌شود.

به گزارش ایلنا، علی اکبر گروسی در سومین جلسه ستاد پیشگیری و رسیدگی به تخلفات و جرائم انتخاباتی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا اظهار کرد: فضای مجازی یک اقیانوس بیکران است که هم تهدیدات بسیار و هم فرصت‌های خوبی دارد، بنابراین باید در این فضا حضور داشته و با جو رسانه‌ای منفی دشمن مقابله کرد و از سوی دیگر باید فضای مجازی را به نفع خود بازگرداند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود قانون را فصل الخطاب خواند و از همه داوطلبان و نامزدها و کاندیدها خواست تا مطیع قانون باشند و فقط در چارچوب قانون حرکت کنند.

رئیس کل دادگستری آذربایجان‌غربی بیان کرد: مردم به اهمیت انتخابات و اوضاع حساس کشور واقف بوده و ماهیت جریان های ضدانقلاب و معاند و مکر آنها را می شناسند، پس نباید فریب دشمن را بخورند و با حضور پر رنگ خود دشمنان را ناامید و مکرشان را خنثی کنند.

گروسی تصریح کرد: دشمن در تلاش است تا ناامیدی و یاس را در جامعه القاء کرده تا انتخابات پیش رو را کاهش دهد اما با هوشیاری و بیداری مسئولان، دشمنان مثل همیشه ناکام خواهند ماند.

وی افزود: بی تردید مردم به اهمیت انتخابات و اوضاع حساس کشور واقف هستند و ماهیت جریان های ضد انقلاب و معاند و مکر آنها را می شناسند و بنابراین نباید فریب دشمن را بخورند و با حضور پر رنگ خود دشمنان را ناامید و مکرشان را خنثی کنند.

گروسی در ادامه بیان کرد: هیات‌های نظارت بر انتخابات کارها و وظایف خود را به درستی و با دقت انجام می دهند و همگی باید کمک کرد تا انتخاباتی سالم، قانونی و شرعی داشته و افراد صالح و شایسته و مورد اعتماد مردم انتخاب شوند.

وی در پایان صحبت‌های خود تاکید کرد: انتخابات برای مردم و برای آنها است و مشارکت بالای مردم در انتخابات یعنی مردم سالاری دینی در کشور و بنابراین ایجاد امیدواری و علاقه در مردم تاثیر مهمی در مشارکت  و انتخاب کاندیدای اصلح توسط مردم دارد.

آذربایجان غربی انتخابات رسانه مجوز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر