کد خبر: 1072458 A

به منظور کمک به نیازمندان صورت گرفت؛

رئیس سازمان حج و زیارت استان قزوین از توزیع ۱۲۰ بسته معیشتی اهدایی مدیران کاروان های حج و زیارت قزوین میان نیازمندان در شب های قدر خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، عباس دمیرچی با اعلام این خبر گفت: شیوع ویروس کرونا موجب بروز مشکلات اقتصادی بسیاری برای افراد کم درآمد جامعه شد که همدردی و کمک به این افراد یک ضرورت دینی و اخلاقی محسوب می شود.

رئیس سازمان حج و زیارت استان قزوین افزود: با تاکید رهبری مبنی بر ساماندهی و بسیج کمک های مردمی برای دستگیری از نیازمندان خوشبختانه با اجرای طرح کمک مومنانه گروه‌های زیادی در کمک به نیازمندان مشارکت کردند و اقدامات ارزمندی در این خصوص صورت گرفت.

دمیرچی تصریح کرد: رسیدگی به مشکلات نیازمندان و محرومان یک رسالت دینی و اخلاقی است و در این راستا جمعی از کارگزاران و مدیران کاروان ها نیز به این حرکت خداپسندانه پیوستند.

وی اظهار کرد: به همت جمعی از کارگزاران ‌و مدیران کاروان های حج و زیارت استان و خیرین ۱۲۰ بسته معیشتی جمع آوری و در لیالی قدر میان نیازمندان توزیع شد.

دمیرچی افزود: این کمک ها در قالب ۱۷ قلم ارزاق عمومی جمع آوری و میان نیازمندان و آسیب دیدگان از بیماری کرونا توزیع شد.

رئیس سازمان حج و زیارت استان قزوین تصریح کرد: با اجرای رزمایش مواسات، مردم نوع دوست ایران و استان قزوین که درتمام بحران ها به یاری آسیب دیدگان شتافته اند در این ایام نیز  جلوه های زیبا و فراموش نشدنی از ایثار را به نمایش گذاشتند.

استان قزوین بسیج کمک های مردمی مشکلات مشکلات اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر