کد خبر: 1072274 A

استاندار فارس مطرح کرد:

استاندار فارس گفت: کمترین مشکلات واحدهای مربوط به بخش تامین اجتماعی و بیشترین مشکلات ( ۴۲ درصد از سهم درخواست ها) در حوزه بانک‌ها بوده که به همین دلیل لازم است تا روند تسهیل در این بخش سرعت یابد.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس عنایت اله رحیمی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با گرامیداشت ایام شهادت امام علی علیه السلام و با تاکید بر لزوم توجه به شعار سال برای تحقق اهداف پیش بینی شده گفت: مصوبات ستاد تسهیل باید در دوره های منظم ارزیابی و دنبال شود زیرا ما به دنبال حصول نتیجه هستیم و نه صرف برگزاری یک جلسه. 

 وی با تقدیر از  فعالیت ستاد تسهیل و رفع موانع تولید اظهار داشت :تلاش های خوبی انجام گرفته و بخش اعظمی از مشکلات واحدهای تولیدی در این ستاد حل و فصل شده است. 

 نماینده عالی دولت در استان فارس گفت: کمترین مشکلات واحد های مربوط به بخش تامین اجتماعی و بیشترین مشکلات ( 42 درصد از سهم درخواست ها) در حوزه بانک‌ها  بوده که به همین دلیل لازم است تا روند تسهیل در این بخش سرعت یابد. 

رحیمی با تاکید بر لزوم پاسخگویی و برنامه ریزی برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی خاطر نشان کرد: برای تامین زیرساخت ها در شهرک های صنعتی، دستگاه‌های متولی  پیگیری کنند. 

 

امام علی تامین اجتماعی مشکلات مشکلات تولید برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر