کد خبر: 1072125 A

مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین:

مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین گفت: در سال 99، مصرف گاز استان در بخش‌های مختلف خانگی و صنعتی نسبت به مدت مشابه سال گذشته آن، حدود 8 درصد افزایش یافت.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین، اسماعیل مفرد بوشهری با اعلام این خبر گفت: مصرف  بالغ بر 2 میلیارد و 900 میلیون مترمکعب گاز در بخش‌های مختلف خانگی، صنعتی و تجاری استان در سال 99 نشان از توجه ویژه به مدیریت مصرف است و دلیل این رشد مصرف را افزایش تعداد مشترکین در بخش های خانگی و صنعتی در سال گذشته عنوان کرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین با استناد به گزارشات بدست آمده، افزود: میزان مصرف به نسبت سال گذشته در بخش خانگی 8 درصد، صنعتی 7.9 افزایش داشته که بر این اساس، بیشترین میزان مصرف گاز به جز نیروگاه در سال 99 مربوط به بخش صنعت است که میزان یک میلیارد و 400 میلیون متر مکعب است.

بوشهری با اشاره به افزایش مصرف گاز در بخش صنعت و مصارف خانگی، گفت: این میزان از افزایش، نشان از پویایی صنعت استان و عملکرد مثبت شرکت گاز در گازرسانی به صنایع و همچنین  روستاهای استان بوده است.

وی در ادامه با توجه به  تحویل  222 میلیون متر مکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG در سال 99 از افزایش 11 درصدی مصرف گاز توسط وسایل نقلیه گاز سوز در مقایسه با سال 98 خبر داد و بیان کرد: دلیل این افزایش را توجه شرکت گاز به تامین پایدار گاز به عنوان سوخت پاک در استان و همچنین باصرفه بودن این سوخت برای مردم عنوان کرد.

استان قزوین رشد روابط عمومی گاز وسایل نقلیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر