کد خبر: 1071850 A

شهرداری کرج اجرا کرد؛

فضاسازی محیطی شهر کرج با اکران کتیبه‌های دعای جوشن کبیر، به مناسبت شب‌های قدر ماه مبارک رمضان از طرف سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری کرج اجرا شد.

به گزارش ایلنا از البرز، به مناسبت فرارسیدن شب‌های قدر ماه مبارک رمضان، فضاسازی محیطی در سطح شهر کرج توسط سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری این کلان‌شهر با اکران کتیبه‌های دعای جوشن کبیر و انتخاب عبارات و ترجمه‌های ساده و ملموس انجام شد.

این طرح برای ارتباط بهتر و مؤثرتر شهروندان و به ‌ویژه جوانان با مضمون دعای زیبا و عارفانه دعای جوشن کبیر در بیش از ۱۰۰ نقطه شهر کرج به اجرا درآمده و جلوه بصری خاصی به خیابان‌ها و معابر داده است.

در طرح بزرگ دعای جوشن کبیر سعی بر آن شده تا عباراتی انتخاب شوند تا نگاه ویژه به شب‌های قدر را در بر داشته و اثربخشی بیشتری داشته باشند.

علاوه بر این رویداد فرهنگی، مسابقه‌ پیامکی نیز با عنوان «حال خوب شهر» طراحی و راه‌اندازی شده است تا شهروندان کرجی، حس خوب و برداشت خود را از این طرح به سامانه پیام‌رسان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج ارسال کنند تا ضمن بررسی بازخورد و آثار این طرح، از بهترین دل گویه ها تقدیر به عمل آید.

 

شهرداری کرج سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر