کد خبر: 1071616 A

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی قزوین:

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی قزوین به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شب‌های قدر تأکید کرد و گفت: بهتر است مراسم احیا را در منزل خود برپا کنیم.

به گزارش ایلنا در قزوین و به نقل از روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی قزوین، جلال رحمانی به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شب‌های قدر تأکید کرد و گفت: بهتر است مراسم احیا را در منزل خود برپا کنیم.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی قزوین اظهار کرد: بهتر است با توجه به شرایط نامناسب همه‌گیری کروناویروس، امسال در شب‌های قدر تا حد امکان مراسم جمعی احیا برگزار نشود و در آن‌ها شرکت نکنیم.

وی با اشاره به اینکه لازم است از طریق فضای مجازی، رادیو و تلویزیون، مراسم احیا را در منزل خود برپا کنیم گفت: لازم است درصورت حضور در مراسم احیا، شیوه‌نامه‌های بهداشتی را به‌طور کامل رعایت کنیم.

این مسئول خواستار این شد که در مراسم احیا با تجمع زیاد افراد و در فضای بسته، شرکت نکنیم و افزود: درصورت شرکت در مراسم شب‌های قدر باید مراسم‌هایی که در فضای باز، با جمعیت محدود و به‌مدت کوتاه برگزار می‌شود، شرکت کنیم.

رحمانی با تأکید به اینکه باید در زمان حضور در مراسم احیا به هیج وجه ماسک را برنداریم و فاصله با دیگران را حفظ کنیم، گفت: لازم است تا حد امکان از خوردن و آشامیدن در حین حضور در مراسم احیا بپرهیزیم.

دانشگاه علوم پزشکی رادیو و تلویزیون روابط عمومی فضای مجازی ماسک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر