کد خبر: 1071311 A

استاندار البرز:

استاندار البرز در جلسه هیات عالی نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستا که به منظور هم افزایی و تعامل در جهت مشارکت عمومی در انتخابات تشکیل شد، گفت: مجموعه مسئولان البرز با وحدت و انسجام برای برگزاری انتخاباتی سالم، امن و پرشور آماده هستند.

به گزارش ایلنا از البرز، عزیزالله شهبازی در جلسه هیات عالی نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستا که با حضور حدادی رئیس هیات عالی نظارت در انتخابات و عباسی سخنگوی هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان برگزار شد،  بر هم افزایی و تعامل در جهت افزایش مشارکت عمومی در صحنه انتخابات تاکید کرد و اظهار داشت: انتخابات تجلی و پیش شرط مردم سالاری دینی در نظام جمهوری اسلامی ایران و مظهر اراده ملت برای مشارکت در سرنوشت سیاسی خود است.

استاندار البرز با بیان اینکه تمام امکانات استان برای انتخاباتی با مشارکت حداکثری مردم و بیطرفی دست اندرکاران انتخابات  وحفظ و حراست از آرای مردم بسیج شده اند، گفت: امیدوارم این انتخابات یکی از پر شور ترین انتخابات با مشارکت حداکثری باشد.

وی با بیان اینکه جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات رویکرد همه مسئولان است، تصریح کرد: تعامل و هم افزایی در جهت تقویت و افزایش مشارکت با همراهی و گسترش تعاملات هیات های نظارت و اجرایی با همکاری متقابل ضرورت دارد.

شهبازی اظهار کرد:  حضور و نقش آفرینی مردم در رقم خوردن آینده کشور پیوسته مورد تاکید امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری بوده است.

استاندار البرز گفت: با ابلاغ سیاست های کلی انتخابات توسط مقام معظم رهبری و با تعیین قواعد و ضوابط رقابت سیاسی سالم به منظور افزایش مشارکت و حضور آگاهانه با هم افزایی تاکید شده است و در این راستا تمام تلاش مجموعه استان در راستای حفظ و حراست با وحدت و همدلی همراه بوده است.

وی افزود: حضور حداکثری مردم در انتخابات که مدنظر مقام معظم رهبری هم هست، در این دوره از انتخابات یک رکن است.

در این جلسه حدادی رئیس هیات عالی نظارت و عباسی سخنگوی هیات نظارت نیز بر وفاق و همدلی تاکید داشته و برای همکاری متقابل و استفاده از همه ظرفیت های قانونی در جهت بالابردن میزان مشارکت وگسترش اعتماد عمومی به عوامل وکارگزاران انتخابات و رقابت سالم داوطلبان و اجرای فرامین و تاکیدات مقام معظم رهبری در حوزه انتخابات و رعایت بیطرفی مدیران دستگاه های اجرایی  مطالبی ابراز داشتند.

استاندار البرز انتخابات 1400
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر