کد خبر: 1071284 A

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر :

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر گفت : رقابتی بودن انتخابات زمینه ساز حضور و مشارکت هر چه بیشتر مردم در این عرصه است .

به گزارش خبرگزاری ایلنا از بوشهر ، محمد تقی ایرانی در گفت و گو با خبرنگاران  با بیان این مطلب اظهار داشت: در این شرایط بسیاری از دشمنان داخلی و خارجی به دنبال مایوس کردن و بی تفاوت کردن مردم نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند ، نباید به این مسائل دامن زد چون ممکن است به دلیل حضور نیافتن تعدادی داوطلب حضور موثر و مهم مردم را از دست بدهیم .

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر افزود: در زمان حاضر اعتراض های زیادی در فضای مجازی استان بوشهر نسبت به ستاد انتخابات وجود دارد و علت رد صلاحیت ها را جویا هستند که باید هیات نظارت پاسخگوی این دغدغه ها باشد .

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر از داوطلبان رد صلاحیت شده خواست مطابق قانون اقدام و اعتراض خود را از مجاری قانونی ارائه و هیات نظارت نیز با سعه صدر و مستند به استعلام های قانونی افرادی که شرایط قانونی را دارند بتوانند دوباره به جریان انتخابات بازگردند و به این صورت به نشاط و شور انتخابات در استان بوشهر کمک کنند.

ایرانی تاکید کرد معتقدیم افرادی صالح ،  شایسته ، پاکدست  و مردمی باید وارد عرصه انتخابات شوند و نباید اجازه داد افراد مسئله دار که دارای مشکل قانونی هستند وارد این عرصه شوند اما این مهم باید بر اساس قانون انصاف و رعایت بی طرفی باشد و حیطه وظیفه نظارت و اجرای انتخابات را قانون مشخص کرده است.

ایرانی با تاکید بر رعایت مر قانون و حفظ آبروی افراد ابراز داشت : پشتیبانی مردم به عنوان مهمترین پشتوانه نظام جمهوری اسلامی به شمار می رود و یا حضور پر شور مردم در عرصه های مختلف این پشتیبانی ها معنا پیدا می‌کند .

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر اظهار داشت : مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های اخذ رای منوط به تنوع و رقابت سالم داوطلبان با دیدگاه های مختلف در عرصه انتخابات است .

ایرانی ابراز داشت : تجربه ثابت کرده است ، رقابتی بودن انتخابات زمینه ساز حضور و مشارکت بیشتر مردم در این عرصه است به همین دلیل انتظار می‌رود هیات های نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان بوشهر و هیات  عالی مرکزی نظارت به این امر اهتمام داشته باشند.

استان بوشهر انتخابات فضای مجازی نظام مقدس جمهوری اسلامی مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر