کد خبر: 1071184 A

روشن:

رئیس کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: شرایط کرونا در بسیاری از شهرها بحرانی است، بنابراین از آموزش و پرورش می‌خواهم که تا حد امکان از برگزاری حضوری امتحانات خودداری کند.

به گزارش ایلنا از اصفهان، فریده روشن با بیان اینکه برگزاری امتحانات برخی پایه‌ها به صورت حضوری، این روزها باعث نگرانی والدین دانش آموزان شده است، اظهار کرد: برگزاری امتحانات برخی پایه‌ها به صورت حضوری اعلام شده و از آنجا که شرایط کرونا در بسیاری از شهرها بحرانی است، از آموزش و پرورش می‌خواهم که تا حد امکان از برگزاری حضوری امتحانات خودداری کند.

وی با اشاره به تجمع تعدادی از دانش آموزان اصفهانی مقابل اداره کل آموزش و پرورش اصفهان در روز شنبه افزود:  این تجمع برای اعتراض به برگزاری امتحانات حضوری در پایه نهم و دوازدهم بود و در صورت ضرورت این امر لازم است نظارت بسیار دقیقی توسط والدین و مسئولان برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی شود تا هرگونه احتمال ابتلای به کرونا در میان معلمان و دانش‌آموزان به حداقل برسد.

رئیس کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان ضمن تبریک روز جهانی کارگر تصریح کرد: واکسیناسیون پاکبانان شهرداری از اقدامات خوبی بود که در این ایام انجام شد؛ بدین سبب از مدیریت شهری اصفهان برای واکسیناسیون این افراد و رانندگان که قبل از سایرین در معرض ابتلای بیماری کرونا هستند تشکر می‌کنم.

انتهای پیام/
آموزش و پرورش اصفهان واکسیناسیون کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر اصفهان ایلنا استان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر