کد خبر: 1071183 A

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان :

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: اجرای مسئولیت های اجتماعی از سوی صنایع مطالبه عمومی است و ضروری است که از سوی تمامی واحدهای صنعتی مستقر در استان با قوت تداوم یابد.

به گزارش  ایلنا از بندرعباس، ایرج حیدری در آئین تکریم و معارفه مدیران عامل سابق و جدید شرکت فولاد هرمزگان با حضور مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری، رئیس سازمان صمت استان و مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس با اشاره به اقدامات برای رونق صنایع در استان، عنوان کرد: رونق واحد های صنعتی در هرمزگان از مهمترین برنامه های همتی استاندار هرمزگان از ابتدای فعالیت تاکنون بوده است که با دستاوردهای بزرگی همراه بود.
 
وی با تقدیر از تلاش های مدیر عامل سابق فولاد هرمزگان، تصریح کرد: مدیر عامل سابق فولاد هرمزگان با تلاش شبانه روزی و جهادی زمینه رونق این واحد مهم فولادی و صنعتی هرمزگان و کشور را با بهره گیری از همه ظرفیت ها مهیا کرد.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان برای کمک به رونق شرکت فولاد هرمزگان بیش از ۳۰ مصوبه صادر کرد که با عملیاتی شدن آنها بسیاری از مشکلات این واحد مهم فولادی مرتفع شد و مدیرعامل سابق فولاد هرمزگان از ظرفیت کارگروه برای رفع موانع پیش رو به خوبی استفاده کرد.
 
حیدری عنوان کرد: شرکت فولاد هرمزگان در زمینه تحقق اهداف صادراتی نقش بسزایی داشت و این شرکت با توجه به ظرفیت های که هرمزگان برخوردار است می تواند به یکی از پایه های فولادی کشور تبدیل شود.
 
وی اظهار کرد: در زمینه صادرات شرکت فولاد هرمزگان با موانعی روبرو بود که استان با اتخاذ تصمیمات عملیاتی این موانع را با همراهی مدیرعامل مرتفع کرد.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان، با اشاره به مشارکت خوب فولاد هرمزگان در اجرای مسئولیت اجتماعی، ادامه داد: شرکت فولاد هرمزگان در زمینه مبارزه با بیماری کرونا، مدرسه سازی و سایر بخش ها همواره پیشگام بوده و مدیرعامل سابق نقش بسزایی با همراهی هیات مدیره در تحقق این مهم داشتند که جای تقدیر دارد.
 
وی  افزود: با مشارکت فولاد هرمزگان نقطه عطفی در اجرای مسئولیت اجتماعی از سوی صنایع پایه گذاری شد که مطالبه مهم نمایندگان و اقشار مختلف مردم بود.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: مدیرعامل جدید شرکت فولاد هرمزگان با قوت برنامه های توسعه و رونق شرکت فولاد هرمزگان را دنبال کند و در زمینه مسئولیت های فعال و پویا باشد و در این مسیر از همه ظرفیت ها بهره گرفته شود.
 
حیدری اضافه کرد: اجرای مسئولیت های اجتماعی از سوی صنایع مطالبه عمومی است و ضروری  است که از سوی کلیه واحدهای صنعتی مستقر در استان با قوت تداوم یابد.
 
در پایان این نشست از زحمات فرزاد ارزانی مدیر عامل سابق شرکت فولاد هرمزگان تقدیر بعمل آمد و عطااله معروفخانی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت فولاد هرمزگان معرفی شد.
خلیج فارس مدرسه معارفه هرمزگان منطقه ویژه اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر