کد خبر: 1071164 A

معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی ذوب آهن اصفهان گفت: این شرکت همچون سال های گذشته در راستای مسئولیت اجتماعی خود سنت حسنه آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد را اجر کرد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، مهدی بهرامی ادامه داد: این مجتمع عظیم صنعتی به عنوان اولین تولید کننده فولاد در کشور از بدو تاسیس تاکنون همواره در راستای مسئولیت های اجتماعی در عرصه های مختلف از جمله پیروزی انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، توسعه صنعت کشور، ایجاد فضای سبز، حفاظت از محیط زیست، توسعه ورزش قهرمانی و همگانی عملکرد درخشانی داشته است.

علیرضا امیری مدیر روابط عمومی ذوب آهن نیز  به نقش ذوب آهن اصفهان در شکل گیری سایر صنایع فولادی به عنوان بزرگترین مسئولیت اجتماعی این شرکت اشاره کرد و گفت : این شرکت در هر شرایطی مسئولیت اجتماعی را در اولویت قرار داده و با توجه به بحران آب، فعالیت های مختلفی جهت صرفه جویی در مصرف آب و تامین آن از طریق پساب شهرهای اطراف انجام داده است.

مجموعه ذوب آهن اصفهان چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کمک نقدی جهت آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد و یک میلیارد ریال کمک نقدی نیز جهت حمایت از خانواده این زندانیان اهداء کرد. ضمن اینکه شرکت پویش بازرگان نیز هزینه درمان یک بیمار به مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال را اهداء نمود.

 

اصفهان خانواده دفاع مقدس ذوب آهن صرفه جویی در مصرف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر