کد خبر: 1071021 A

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اعلام کرد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از بستری 90 نفر بیمار جدید مبتلا به کرونا و گزارش 10 مورد فوتی طی شبانه روز گذشته در استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، شهرام حبیب‌زاده در تشریح آخرین وضعیت کرونا در استان اردبیل عنوان کرد: در شبانه روز گذشته 90 نفر به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

وی از ترخیص 85 نفر با بهبودی نسبی خبر داد و گفت: براساس‌ آخرین وضعیت اعلام شده توسط وزارت بهداشت، هم اکنون شهرستان های پارس آباد، مشگین‌شهر و خلخال در وضعیت قرمز و شهرستان های اردبیل، گرمی و بیله سوار در وضعیت نارنجی و شهرستان های نیر، نمین، سرعین، کوثر و اصلاندوز در وضعیت زرد قرار دارند.

رئیس‌دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اذعان کرد: در حال حاضر تعداد 540 نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند و 75 نفر نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته 10 مورد فوتی با تشخیص کرونا در استان به ثبت رسیده است.

وی در تشریح آمار مبتلایان به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته به تفکیک شهرستان‌ها عنوان کرد: از 90 مورد بستری ناشی از ابتلا به کرونا در استان، 56 نفر از اردبیل، 16 نفر پارس آباد، 8 نفر مشگین شهر، 2 نفر گرمی، یک نفر بیله سوار و 7 نفر از خلخال گزارش شده است.

 

کرونا اردبیل کووید 19 کووید19 بستری بیماران کرونا آمار کرونا شهرام حبیب زاده علوم پزشکی اردبیل آمار کرونا اردبیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر