کد خبر: 1070956 A

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای قزوین خبر داد:

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای قزوین گفت: پیش بینی می‌شود پروژه احداث خط انتقال آب شرب از سد طالقان به شهرستان آبیک در اواسط تیرماه به بهره‌‌برداری برسد.

به گزارش ایلنا، یدالله ملکی با تشریح روند اجرایی پروژه انتقال آب از سد طالقان به آبیک گفت: از اسفند ماه سال گذشته تاکنون با پیگیری‌های بعمل آمده تعداد 106 شاخه لوله 1400 میلیمتری با پوشش داخلی (معادل 1280 متر) وارد کارگاه شده و عملیات لوله گذاری نیز به طور موازی در حال اجراست.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای قزوین ادامه داد: یکی از مهمترین اهداف استان و شرکت آب منطقه‌ای در سال جاری تامین آب شرب شهر آبیک است که با توجه به تغییرات دمایی در سال جاری و کاهش میزان بارندگی‌ها و ذخیره آب پشت سدهای کشور، درحال تلاش هستیم تا بتوانیم هرچه سریعتر مشکل آب شرب این شهر را حل کرده و آب شرب با کیفیت مناسب را در اختیار مردم شریف و صبور شهر آبیک قرار دهیم.

وی با بیان این موضوع که درحال حاضر پیش بینی می‌شود پروژه احداث خط انتقال آب شرب از سد طالقان به شهرستان آبیک در اواسط تیرماه به بهره‌‌برداری برسد بیان کرد: خوشبختانه با پیگیری‌های بعمل آمده و مساعدت و همکاری مقامات اجرایی و سیاسی استان درحال حاضر به جز بحث تامین و تزریق منابع مالی، در زمینه اجرای پروژه هیچ‌گونه مشکل حادی وجود ندارد.

ملکی گفت: پیمانکار با افزایش تعداد نفرات و ماشین آلات خود در سه جبهه و دو شیفت کاری مشغول به فعالیت می‌باشد که امیدواریم با این اقدامات جهادگونه زودتر از زمان پیش بینی شده شاهد تحقق وعده تامین آب شرب شهر آبیک باشیم.

پوشش روابط عمومی منابع مالی آب منطقه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر