کد خبر: 1070754 A

استاندار البرز:

استاندار البرز با عنوان اینکه معلمان انسان های فرهیخته و وظیفه شناسی هستند، گفت: در دوران شیوع بیماری عالمگیر کرونا، معلمان مسئولیت سنگین تری را به دوش کشیدند.

به گزارش ایلنا از البرز، عزیزالله شهبازی در مراسم تجلیل از معلمان نمونه استان که روز شنبه مصادف با آغاز هفته معلم، همزمان با سراسر کشور به ریاست روحانی رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، اظهار داشت: دوازدهم اردیبهشت ماه سالروز شهادت استاد فرزانه « شهید مرتضی مطهری » و آغازین روز هفته بزرگداشت مقام معلم، فرصت مغتنمی است که از آموزگاران محترم و وظیفه شناس تقدیر شود.

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: در دوران شیوع کرونا هر خانه به یک مدرسه تبدیل شد و معلمان مسئولیت سنگین تری را به دوش کشیدند چراکه باید در این شرایط با تولید محتوای آموزشی به صورت مجازی تعلیم و تربیت را دنبال می کردند.

وی ادامه داد: موفقیت نسل های گذشته، حال و آینده ما در گروی اهتمام خستگی ناپذیر و پرفروغ این مجاهدان عرصه تعلیم و تزکیه است. 

شهبازی گفت: در این راستا از آغازین روز های همه گیری کووید ۱۹، معلمان با تلاش بی‌وقفه و شبانه روزی با خلاقیت، سخت کوشی و مسئولیت پذیری مانع از ایستایی چرخ تعلیم و تربیت و تزکیه شدند.

در این مراسم تعدادی از معلمان نمونه استان با اهدای لوحی از سوی استاندار البرز مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

استاندار البرز روز معلم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر