کد خبر: 1070752 A

توزیع بیش از ۴ هزار بسته معیشتی سپاه بقیه الله(عج) در شیراز ؛

فرمانده ناحیه بسیج سپاه بقیه الله (عج) شیراز گفت:سلسله اقدامات نهضت کمک‌های مومنانه از سال گذشته شروع شده بود که اولین رزمایش سال ۱۴00 با توزیع بیش از 4 هزار بسته آغاز شده است.

سرهنگ مجید علیپور افزود: درواقع چهارمین مرحله از رزمایش کمک های  مومنانه مردم تحت عنوان سفره کریمه اهل بیت است و کمک‌های مومنانه ابتدا بسته معیشتی بود اما الان خیلی موضوعات مختلفی را به همراه دارد.

وی خاطرنشان کرد: اولین کمک های مومنانه درقالب بسته معیشتی بود که در این مرحله طی 2 روز 4 هزار و800 بسته و توزیع می شود و از  ابتدای ماه مبارک رمضان نیز 2هزار و 500 بسته توزیع شد.

به  گفته فرمانده ناحیه بسیج سپاه بقیه الله (عج) شیراز  موضوع بعدی کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد است که به دلایلی مختلفی مانند تصادف، بد بیاری مالی، طلاق و... زندانی شده اند. در سال گذشته ۵۶ زندانی و امسال نیز به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی  ۴۴ زندانی دیگر آزاد خواهند شد.

 علیپور با بیان اینکه سال گذشته ۷۴ سری جهیزیه توسط خیرین تهیه  و توزیع شد، ابراز کرد: همچنین در زمینه اهدا خون  ۳ هزار نفر از بسیجیان برای اهدا خون مراجعه کردند.

وی یادآور شد که از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون ۲۴ هزار بسته غذایی طبخ و توزیع شده است و  کمک های مومنانه در ماه مبارک  رمضان و سال جدید ادامه خواهد داشت.

اهل بیت بسیج طلاق ماه مبارک رمضان اهدا خون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر