کد خبر: 1070749 A

توسط سپاه ناحیه احمدبن موسی انجام گرفت؛

فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت:استان فارس و شهر شیراز در دنیا با ویژگی اقدامات خیرخواهانه شناخته می شود و شناسنامه بسیار درخشان و پرافتخاری را دارد .

به گزارش ایلنا، سردار یدالله بوعلی در مراسم توزیع 300 هزار بسته معیشتی توسط سپاه ناحیه احمدبن موسی عنوان کرد:300 هزار بسته تهیه شده است و پیش‌بینی می‌شود که توسط این ناحیه 500 هزار بسته توزیع شود. وی با بیان اینکه مردم در این رزمایش به عنوان صرف کمک وارد نمی شوند بلکه به عنوان یک کار ارزشمند، عبادی و مقدس می دانند؛ تصریح کرد: این کمک ها نشان می دهد که در شرایط و سختی‌ها می شود در کنار هم باشیم و این مراحل را پشت سر بگذاریم.

بوعلی با اشاره به تلاش جهادگران در کارهای امدادی و مبارزه با ویروس کرونا گفت: به همه دنیا ثابت شد که نیروهای جهادی در سخت‌ترین شرایط حضور پیدا می کنند چنانچه بسیاری از بانوان در دوخت گان و ماسک وارد شدند و مملکت را در این زمینه خودکفا کردند.

توزیع هزار بسته معیشتی میان نیازمندان شهرستان شیراز

فرمانده سپاه ناحیه احمدبن موسی(ع) شیراز گفت: بسیجیان تا انتها و نابودی کامل کرونا در کنار مردم ایستاده اند و در هفته بسیج سازندگی ناحیه احمدبن موسی نیز مانند سایر نواحی استان برنامه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و سازندگی در بحران های مختلف در کنار مردم دارد.

سرهنگ مرتضی خسروانی روز گذشته همزمان با آغاز مرحله هشتم کمک مؤمنانه با عنوان سفره کریمانه اهل بیت (ع) در شیراز عنوان کرد: امروز ۵ هزار بسته معیشتی میان نیازمندان شهرستان شیراز توزیع می‌شود که هر بسته معیشتی هرکدام به ارزش ۶۰۰ هزار تومان است وبین نیازمندان شناسایی شده شرق شیراز توسط گروه‌های جهادی و پایگاه‌های مقاومت در محلات توزیع خواهد شد.

به گفته وی امروز بسیجیان ناحیه احمدبن موسی با همراهی خیران و نیکوکاران و  فرماندهی سپاه فجر فارس تلاش دارند که در این شرایط مشکلات معیشتی مردم را کم کنند.

خسروانی یادآور شد: با ظرفیت خیرین، بسیجیان و پاسداران ۱۰ هزار حامی را جذب کرده ایم که با استفاده از این ظرفیت به ایتام و نیازمندان کمک خواهد شد. خسروانی خاطرنشان کرد: همچنین در این ماه مبارک تاکنون ۳۰ هزار پرس غذای گرم افطاری بین نیازمندان مناطق کم‌برخوردار شرق شیراز توسط پایگاه مقاومت ناحیه احمدبن موسی (ع) توزیع شده است و تا پایان ماه به ۱۰ هزار پرس خواهد رسید.

مسئول سپاه احمد بن موسی (ع) شیراز تصریح کرد: با مشارکت خیران و کمیته امداد برای زوج‌های جوان ۶ سری جهیزیه آماده و در دستور توزیع قرار گرفته است و تاکنون ۶۰ راس گوسفند قربانی شده است.  

استان فارس اهل بیت کمیته امداد ماسک ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر