کد خبر: 1070706 A

رئیس سازمان صمت استان عنوان کرد:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: با توجه به اجرای طرح ضیافت ماه مبارک رمضان، کالاهای اختصاص یافته در ستاد تنظیم بازار با قیمت مصوب در حال توزیع است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، عزیز الله افضلی روز شنبه در ستاد تنظیم بازار استان قزوین، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اجرای طرح ضیافت ماه مبارک رمضان، هیچ گونه کمبودی در توزیع کالاهای اساسی در استان وجود ندارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین افزود: کالاهای اختصاص یافته در ستاد تنظیم بازار استان در ماه مبارک رمضان شامل برنج، شکر، گوشت قرمز منجمد و روغن بوده که با قیمت مصوب در حال توزیع است و خوشبختانه در این زمینه کمبودی احساس نمی شود.

افضلی با بیان اینکه کمبود روغن در ماه های گذشته یکی از دغدغه های جدی مردم و مسئولان بوده، گفت: خوشبختانه امروز این محصول به صورت گسترده در حال توزیع است و هیچ گونه جای نگرانی برای توزیع آن در استان وجود ندارد.

این مسئول افزود: مناطق محروم استان جزء اولویت های اصلی توزیع این اقلام بوده و سهمیه ای برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)، بهزیستی و سازمان زندان ها نیز در نظر گرفته شده است.

افضلی با اشاره به طرح کاسبان امین در استان، افزود: این طرح با هدف ارائه خدمت بهتر به محرومان و قشر ضعیف در حال انجام است و خوشبختانه استان قزوین رتبه نخست کشوری را در اجرای این طرح دارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین اظهار کرد: شهروندان می توانند مشکلات خود را در زمینه تخلفات صنفی شامل کم فروشی، گران فروشی، صادر نکردن فاکتور، اختفا، امتناع از عرضه و سایر موارد از طریق سامانه ۱۲۴ به معاونت نظارت و بازرسی سازمان گزارش کنند تا برای برخورد قانونی در سریعترین زمان ممکن اقدام شود.

استان قزوین تنظیم بازار ماه رمضان ماه مبارک رمضان طرح ضیافت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر