کد خبر: 1070639 A

استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: کارگر متخصص، متعهد و ماهر عنصر اصلی در پیشرفت به شمار می‌آید و عاملی برای ارزش افزوده و رفاه پایدار است، نگاه ما به کارگر اعتقادی و باوری است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، هدایت الله جمالی پور، در نشست با نماینده تشکل‌های کارگری که بعدازظهر امروز در استانداری برگزار شد، گفت: امروز تمام دنیا باور دارند که توسعه بدون توجه به نیروی انسانی ماهر و کارگر امکان‌پذیر نیست و درصورت عدم توجه به این قشر و نداشتن انگیزه برای آنان حتی با دراختیار داشتن بهترین امکانات توسعه پایدار ایجاد نمی‌شود.

استاندار قزوین ادامه داد: کارگر متخصص، متعهد و ماهر عنصر اصلی در پیشرفت به شمار می‌آید و عاملی برای ارزش افزوده و رفاه پایدار است، نگاه ما به کارگر اعتقادی و باوری است.

وی ابراز کرد: دولت وارث یک خرابه ویران بود و هنگامی که فعالیت خود را آغاز کرد با رشد اقتصادی منفی هشت درصد و با تحریم‌های ظالمانه مواجه بود؛ اما با لطف خدا، همت مردم، هدایت رهبری و تلاش‌های انجام شده آن شرایط مدیریت شد.

این مسئول افزود: آنچه یک جامعه را سربلند می‌کند انسجام، وحدت، هم‌افزایی و همکاری است که امروز در کشور شاهد این امر هستیم.

وی عنوان کرد: دولت علی‌رغم تمام سختی‌هایی که داشت در افزایش حقوق بازنشستگان درحد توان و منابع خود تلاش کرد و درصورت داشتن منابع حتما شرایط بهتری را ایجاد می‌کرد.

جمالی پور اظهار کرد: باید سختی شرایط کشور را تقسیم کنیم،  مطالبه کارگران به حق بوده اما منابع ما محدود است، در این شرایط باید همکاری کنیم، کارگران همیشه در خط مقدم آماده بوده و حاضر به گذشت و به جان خریدن سختی‌ها بودند، امید داریم پس از مشکلات موجود از این وضعیت کنیم و سال ۱۴۰۰ سال پایان مشقت‌ها و رنج‌ها است.

وی گفت: تعرفه‌های پزشکی به جد درحال پیگیری است، در شرایطی قرار داریم که با چاقوی دو طرفه مواجه هستیم و باید تدبیری اتخاذ کرد که به هر کدام از طرفین آسیبی وارد نشود و تدبیری خیر برای دو طرف جامعه پزشکی و اقتصادی و کارگری باشد.

توسعه پایدار حقوق دولت رشد اقتصادی نیروی انسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر