کد خبر: 1070557 A

رئیس هیأت ورزش کارگری استان خبر داد:

رئیس هیأت ورزش کارگری استان قزوین گفت: به مناسبت هفته کارگر جشنواره فرهنگی ورزشی خانواده کارگری به صورت مجازی در استان قزوین برگزار می شود.

هادی اسدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در قزوین با اشاره به برنامه‌های هفته کارگر گفت: به مناسبت هفته کارگر مسابقات دارت بصورت مجازی در بخش بانوان و آقایان و با همکاری استان اردبیل و کرمان و به میزبانی قزوین برگزار می‌شود.

رئیس هیأت ورزش کارگری استان قزوین  ادامه داد: علاقمندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند با وارد شدن به سایت فدراسیون ورزش کارگری  به آدرس Http://worker-sport.mcls.gov.ir ثبت نام کنند.

اسدی ابراز کرد: مسابقه دیگری نیز باعنوان آشنایی با قوانین فرهنگی و ورزشی و قانون کار با همکاری اداره شهرستان البرز برگزار می‌شود که علاقمندان می‌توانند برای ثبت نام به سایت مراجعه کنند، به نفرات برتر این مسابقات جوایزی تعلق می‌گیرد.

این مسئول اظهارکرد: جشنواره فرهنگی و ورزشی خانواده کارگری نیز برگزار می‌شود که خانواده‌ها می‌توانند در حد یک تا دو دقیقه فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی خود در مدت قرنطینه را ارسال کنند که به کلیپ‌های برتر جایزه تعلق می‌گیرد.

وی هم چنین در پایان افزود: یک جشنواره فرهنگی و ورزشی نیز از طرف چهار استان منتخب در بستر فضای مجازی و با حضور وزیر کار برگزار شد که از استان قزوین کاشی و سرامیک الوند به طور زنده اجرای برنامه داشتند.

استان قزوین خانواده فضای مجازی قانون کار کاشی و سرامیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر