کد خبر: 1070509 A

جانشین فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد:

جانشین فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از کشف ۷۸ کیلو و ۷۰۰ گرم تریاک در محور شیراز- یاسوج خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ" سهام صالحی" اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله مواد مخدر در محورهای مواصلاتی استان بلافاصله ماموران پاسگاه انتظامی تنگ سرخ ضمن هماهنگی با مرجع قضائی در محور شیراز به یاسوج ایست و بازرسی دایر کردند.

وی افزود: مأموران حین انجام ایست و بازرسی در محور "شیراز به یاسوج" به دو دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ و یک دستگاه خودروی پژو پارس و یک دستگاه خودروی سمند مشکوک شدند و به آنها دستور توقف دادند.

صالحی بیان داشت: رانندگان با بی توجهی به دستورات پلیس از محل متواری که پس از طی مسافتی و با شلیک چند تیر هوایی و سپس به سمت لاستیک‌ها خودروها نیز متوقف و در بررسی مأموران مشخص شد سه دستگاه از خودروها اسکورت کننده مواد مخدر می باشند و ماموران در بازرسی از خودروی پژو پارس ۷۸ کیلو و ۷۰۰ گرم تریاک کشف و ضبط کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه رانندگان دستگیر و به مرجع قضائی تحویل و خودروها نیز به پارکینگ منتقل شدند، خاطرنشان کرد: مبارزه بی امان پلیس با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر در دستور کار بوده و شهروندان می توانند اخبار و اطلاعات خود را با شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

 

کشف و ضبط تریاک یاسوج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر