کد خبر: 1070446 A

در آستانه امتحانات تشریح شد؛

به گفته مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان، امتحانات تمامی پایه های ابتدایی با نظر و ارزشیابی حاصل شده در طول سال توسط معلم و با نظارت مدیر به صورت غیر حضوری انجام می شود.

به گزارش ایلنا از زنجان، حسن مظفری در جمع خبرنگاران، گفت: امتحانات تمامی پایه های ابتدایی با نظر و ارزشیابی حاصل شده در طول سال توسط معلم و با نظارت مدیر به صورت غیر حضوری انجام می شود.

مظفری در ادامه افزود: امتحانات پایه های هفتم ، هشتم ، دهم و یازدهم  متوسطه اول و دوم  نیز با نظر و ارزشیابی درطول سال توسط معلم و تحت نظارت مدیر به صورت غیر حضوری صورت خواهد پذیرفت .

وی با اشاره به اینکه در امتحانات پایه نهم 14 هزار 300 نفرشرکت خواهند کرد ابراز داشت: امتحانات این دانش آموزان در 433 مدرسه با سئوال هماهنگ استان براساس مصوبه977 شورای عالی آموزش و پرورش و به شرط مجوز ستاد کرونا به صورت حضوری از تاریخ 27 اردیبهشت ماه تا 17 خرداد ماه امسال ساعت 10 صبح برگزار خواهد شد .

مظفری، همچنین تصریح کرد: امتحانات نهایی پایه دوازدهم با شرکت 8700  نفر در 96 حوزه امتحانی با میانگین 90  نفر براساس مصوبه977 شورای عالی آموزش و پرورش به شرط مجوز ستاد کرونا به صورت حضوری از تاریخ 27 اردیبهشت ماه تا 24 خرداد ماه امسال ساعت 8 صبح برگزار می شود.

 مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان، ادامه داد: ارزشیابی دروس کارگاهی شاخه کاردانش و فنی و حرفه ای به صورت حضوری با مسئولیت و نظارت معلم در سطح مدارس به صورت داخلی انجام می پذیرد.

امتحانات سال 1400/ آموزش و پرورش استان زنجان/ کرونا ویروس/غیر حض
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر