کد خبر: 1070430 A

رئیس اتاق اصناف همدان:

رئیس اتاق اصناف همدان با اشاره به تمدید محدودیت های کرونایی مشاغل گروه ۲، ۳ و ۴ گفت: شاغلان در این گروه های صنفی هفته پیش رو نیز تعطیل هستند و باید به دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا تمکین کنند.

به گزارش ایلنا از همدان، حسین محرابی اظهار داشت: بر اساس اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا محدودیت های مشاغل غیرضروری در شهرهای قرمز و نارنجی یک هفته دیگر تمدید شده و همدان نیز جزو این مناطق قرار دارد. 

وی گفت: کسبه و اصناف همیشه یاریگر مردم بوده اند و در هفته آینده نیز دلسوزانه تابع قوانین و دستورالعمل های اعلام شده از سوی مسئولان خواهند بود.

رئیس اتاق اصناف همدان خاطرنشان کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و تداوم مراجعه روزانه بیماران به مراکز درمانی و فوت رو به افزایش همشهریان، تداوم تعطیلی بازار و کاهش ترددها می‌تواند بسیار موثر باشد. 

 محرابی تصریح کرد: اگر چه تعطیلی ها، کسبه و بازاریان را با مشکلات اقتصادی مواجه کرده است اما تا رسیدن به وضعیت قابل اطمینان در مورد قطع زنجیره ابتلا و مهار بیماری، رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی همچنان اولویت اصلی واحدهای صنفی است.

به گفته وی رعایت مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا ضروری است و سرپیچی از آن تبعات جبران ناپذیری را به دنبال دارد و دستگاه های نظارتی و بازرسان با متخلفان برخورد قانونی انجام می‌دهند.

فوت مراکز درمانی مشکلات اقتصادی همدان محدودیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر