کد خبر: 1070373 A

طی پیامی؛

استاندار قزوین گفت: هفته کارگر فرصتی مغتنم برای تبیین اهمیت کار و تکریم خدمات بی دریغ کارگران صبور جامعه است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین،  هدایت الله جمالی پور روز شنبه با صدور پیامی به مناسبت ۱۱ اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کارگر، افزود: این روز، فرصت مغتنمی برای تبیین اهمیت کار و تکریم خدمات بی دریغ کارگران صبور جامعه است که با اراده قوی و روحیه خستگی ناپذیر در راه سربلندی، خود اتکایی و پیشرفت کشور گام برمی‌دارند.

استاندار قزوین افزود: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نامگذاری شده است، باید زحمات تلاشگران عرصه جهاد اقتصادی کشور را ارج نهاد.

جمالی پور بیان کرد: جامعه خدوم کارگری استان قزوین با تلاش و زحمت شبانه‌روزی خود به رغم شرایط سخت ناشی از همه گیری ویروس کرونا و تحریم‌های ظالمانه استکبار جهانی، زمینه توسعه و آبادانی همه جانبه ایران عزیز را فراهم می‌ کنند.

وی گفت: امیدوارم جامعه کارگری استان با عنایت خداوند متعال در پیشبرد اهداف و برنامه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید بیش از پیش موفق و موید باشند و همچون گذشته با قدرت، چرخ های اقتصاد کشور را به حرکت درآورند.

جمالی پور بیان کرد: روز جهانی کارگر، روز قدردانی از مردان و زنان بلند همتی است که در چرخه اقتصاد کشور و در مسیر توسعه پایدار جامعه نقش کلیدی و حیاتی دارند.

از پنجم تا یازدهم اردیبهشت ماه به نام هفته کارگر نامگذاری شده است.

استکبار جهانی ایران توسعه پایدار جامعه نظام مقدس جمهوری اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر