کد خبر: 1070316 A

نماینده عالی دولت در استان فارس با صدور پیامی روز کارگر را تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، متن پیام عنایت الله رحیمی (استاندار فارس) بدین شرح است:

یازدهم اردیبهشت، روز جهانی کار و کارگر، روز تجلیل از تلاش بی‌دریغ کارگران عزیزی است که با همت بلند آنان، چرخ زندگی، در حرکت است.

در آیینه فرهنگ و باور ملت فهیم ایران، کار، عبادتی با اهمیت، محسوب می‌شود و سپهر عبادت و خدمتگزاری، به رنگین کمانِ کار و تلاش، زیبا و چشم نواز است. منابع انسانیِ سختکوش و خلّاق، موتور محرکه توسعه هستند؛ نیروهایی که با نوآوری، احساسِ تعهد و مسئولیت پذیری، به کارگاه زندگی گرمی، نور و رونق می‌بخشند و شرافت و عزتمندی را برای خود، خانواده و جامعه به ارمغان می‌آورند.

خوشبختانه جامعه کارگری ما در همه حال، حتی در سختی‌ها و تنگناها ازجمله در تلخ کامی شیوع ویروس کرونا ثابت کرده‌اند که با عزت و تعهد، خدمتگزار مردم هستند و در جایی که حضورشان، ضروری تلقّی شده تا پای جان در راه خدمت به همنوع، شبانه‌روز به تلاش، کار و تولید همت گماشته‌اند و کارنامه‌ای درخشان از خود ارائه نمودند که شایسته تحسین است.

امید است در سالی که به فرمایش مقام معظم رهبری «سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» نامگذاری شده، با تلاش و نوآوری، دستیابی به توفیقات بزرگ در زمینه تولید در ابعاد کمی و کیفی و افزایش ظرفیت اشتغال و رفع مشکلات جامعه کارگری، بیش از پیش، میسّر و ممکن گردد.

پیام استاندار فارس به مناسبت روز کارگر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر