کد خبر: 1069890 A

رئیس هیأت هندبال استان خبر داد:

رئیس هیأت هندبال استان قزوین گفت: کنفدراسیون هندبال آسیا با ارسال نامه‌ای رسما ازمرضیه قفلی و مژگان حسن زاده برای قضاوت در این رقابت ها دعوت کرده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، سعید حناچی با اعلام این خبر گفت: براساس اعلام کنفدراسیون هندبال آسیا پنجمین دوره رقابت های هندبال باشگاه های زنان آسیا از ۶ تا ۱۳ تیرماه در آلماتی قزاقستان برگزار می شود که کنفدراسیون هندبال آسیا با ارسال نامه ای رسما از مرضیه قفلی و مژگان حسن زاده برای قضاوت در این رقابت ها دعوت کرده است.

رئیس هیأت هندبال استان قزوین بیان کرد: مرضیه قفلی و مژگان حسن زاده به عنوان2 نماینده از هندبال استان قزوین در کنار قهرمان لیگ هندبال بانوان ایران در این رقابت ها شرکت می کنند که افتخاری دیگر برای هندبال استان و کشور است.

حناچی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر پیگیری آموزش‌ها برای پرورش استعدادهای هندبالی استان، افزود: در این راستا کلاس مربیگری ساحلی با همکاری انجمن هندبال ساحلی فدراسیون و کلاس مربیگری درجه ۲ و سه ویژه آقایان و بانوان با همکاری کمیته مربیان و آموزش فدراسیون هندبال کشور در استان برگزار می شود و علاقه مندان می توانند با رعایت دستورالعمل های بهداشتی مقابله با کرونا در آنها حضور یابند.

 

 

استان قزوین ایران رقابت زنان مسابقات آسیایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر