کد خبر: 1069824 A

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام گفت: از ابتدای اجرای طرح برق امید تاکنون، بیش از ۹۰ هزار قبض برق رایگان مشمول این طرح در این استان برای مشترکان کم مصرف برق خانگی صادر شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، هادی شیرخانی با بیان اینکه یکی از اقدام‌های بزرگ صنعت برق که برای مشترکان خانگی تدارک دیده شده طرح برق امید است افزود: طرح برق امید برای همه مشترکان خانگی برنامه دارد از جمله برای مشترکان خانگی که میزان مصرف آن‌ها کمتر از میزان الگوی مصرف است.

وی با بیان اینکه از ابتدای اجرای طرح برق امید تاکنون بیش از ۹۰ هزار قبض برق رایگان مشمول این طرح در این استان برای مشترکان کم مصرف برق خانگی صادر شده است گفت: با اجرای این طرح ۱۵ میلیارد ریال تخفیف برای مشترکان کم مصرف سطح استان اعمال شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق ایلام تاکید کرد: برای هر دسته از مشترکان متناسب با منطقه جغرافیایی، الگوی مصرف برق تعیین و مشترکان برق به تناسب مشارکت در این طرح از مزایای تشویقی شامل تخفیف تا ۱۰۰ درصد تعرفه بهره مند می‌شوند.

شیرخانی با اشاره به اینکه سال گذشته میزان مصرف برق مشترکین حقیقی سه درصد و حقوقی نیز ۵ درصد نسبت به سال ماقبل آن افزایش یافته است افزود: از هم اکنون باید برای درست مصرف کردن برق در تابستان برنامه ریزی شود تا مردم با کمبود مواجه نشوند.

تعداد کل مشترکان برق استان ایلام ۵۸۰ هزارنفری ایلام ۲۳۰ هزار مشترک است که بیشتر آن‌ها خانگی است و حدود ۳۰ درصد مشترکان برق در محدوده شهرستان ایلام قرار دارند.

برق ایلام برنامه ریزی الگوی مصرف برق استان ایلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر