کد خبر: 1069820 A

فرماندار گناباد خبر داد:

فرماندار گناباد از تایید صلاحیت ۸۳ نفر از مجموع ۹۷ داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی مناطق شهری این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از گناباد، حامد قربانی در این خصوص گفت: از مجموع ۱۰۵ داوطلبی که در موعد مقرر برای حضور در این عرصه نام نویسی کرده بودند، هشت نفر انصراف دادند و صلاحیت ۱۴ نفر در هیات‌های اجرایی و نظارت رد شد.

وی افزود : افرادی که صلاحیت آنان توسط هیاتهای اجرایی و نظارت بر انتخابات رد شده است، از نهم تا ۲۱ اردیبهشت ماه فرصت دارند، مراتب اعتراض خود را برای رسیدگی به هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان خراسان رضوی ارسال کنند.

وی گفت: بیشترین علت رد صلاحیت داوطلبان نامزدی انتخابات شوراهای اسلامی مناطق شهری گناباد در هیاتهای اجرایی و نظارت بر اساس ماده ۳۳ به دلیل داشتن پرونده های قضایی و یا استعفا نکردن در موعد مقرر قانونی از مناصب دولتی بوده است.

فرماندار گناباد با اشاره به ثبت نام ۴۵۶ نفر در انتخابات شوراهای اسلامی بخش های مرکزی و کاخک گناباد تصریح کرد : صلاحیت داوطلبان ثبت نام کننده در این انتخابات در هیاتهای اجرایی در حال رسیدگی است که بعد از آن به هیات نظارت شهرستان ارسال می شود.

قربانی گفت: تنور انتخابات در این شهرستان گرم شده و تعدادی از داوطلبان انتخابات شوراها با برپایی جلسات خانگی به نحوی مشغول یارگیری هستند.

وی با اشاره به اینکه هرگونه تبلیغات زودهنگام و خارج از زمان قانونی تخلف محسوب می شود، افزود : ستاد پیشگیری تخلفات انتخابات گناباد به طور کامل بر فعالیت ها و اقدامات انتخاباتی داوطلبان نظارت می کند و هرگونه تخلفات احتمالی در این بخش و یا توزیع کالا توسط این افراد از رصد مسوولان مربوط به دور نمی ماند.

استان خراسان رضوی انتخابات شوراهای اسلامی تبلیغات فرماندار انتخابات شورای شهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر