کد خبر: 1069797 A

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان خبر داد:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین گفت: با هدف جذب سرمایه گذاری در شهرک ههای صنعتی استان قزوین 200 هکتار زمین به سرمایه گذاران در این بخش واگذار خواهد شد.

 به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، حمیدرضا خانپور ر با اعلام این خبر گفت: جذب ۱۸۰ سرمایه‌گذار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان در سال "تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها" برنامه ریزی شده است که با واگذاری ۲۰۰ هکتار زمین به سرمایه گذاران در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین امسال صورت خواهد گرفت که این مساله در برنامه عملکردی و تعهدی این شرکت گنجانده شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین افزود: تلاش و برنامه ریزی ما بر این متمرکز شده است که از رقم های اعلام شده فراتر برویم و هم تعداد بیشتری سرمایه گذار جذب و هم مقدار بیشتری زمین برای ساخت واحدهای تولیدی به سرمایه گذاران واگذار کنیم.

خانپور با اشاره به جذب بیش از ۲۰۰ سرمایه گذار در شهرک ها و نواحی صنعتی استان در سال گذشته، گفت: سال گذشته با جذب این میزان سرمایه گذار فراتر از برنامه تعهد شده خود عمل کردیم و امسال نیز به دنبال تکرار این موضوع هستیم.

وی  بیان کرد:سال خوبی را از حیث جذب سرمایه گذار آغاز کرده ایم، از ابتدای سال جاری تاکنون ۴۶ سرمایه گذار برای احداث واحدهای تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان با شرکت شهرک های صنعتی قزوین قرارداد منعقد کرده اند.

این مسئول گفت: حجم برآورد شده سرمایه گذاری مربوط به این قراردادها ۱۴ هزار میلیارد ریال است و با اجرا و بهره برداری از طرح های صنعتی آنها برای هزار و ۸۰۰ نفر به شکل مستقیم اشتغال زایی خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین افزود: برای جذب سرمایه گذار مولفه هایی وجود دارد که آنها در حد بسیار مطلوب در استان قزوین وجود دارند که از جمله آنها باید به وجود زیرساخت های مناسب در شهرک های صنعتی، نزدیکی به مراکز جمعیتی کشور، قرارگیری در شاهراه ارتباطی کشور و دسترسی نزدیک به آزادراه های مهم، خط آهن سراسری و نزدیکی به 2 فروردگاه بین المللی و همچنین فرهنگ بالای پذیرش سرمایه گذاری را باید از جمله آنها دانست.

استان قزوین داری  یک شهر صنعتی، ۱۳ شهرک و ۶ ناحیه صنعتی است.

استان قزوین زمین سرمایه سرمایه گذاری شرکت شهرک های صنعتی قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر