کد خبر: 1069438 A

آل بویه مطرح کرد؛

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان با تاکید بر اینکه مهمترین مشکل صنعت استان سمنان کمبود آب است، اضافه کرد: آب در بخش‌های مختلف نظیر صنعت اهمیت فراوانی دارد و از این رو باید مورد توجه سیاست‌گذاران استان قرار گیرد.

به گزارش ایلنا از سمنان، حسن آل بویه مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان در بازدید فرمانده سپاه قائم آل محمد سمنان از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی سمنان به مناسبت هفته کار و کارگر با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها از سوی رهبر معظم انقلاب افزود: اولویت اصلی این شرکت حمایت از واحدهای تولیدی و رفع موانع تولید است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان با بیان اینکه ظرفیت‌های خوبی برای افزایش تولید و اشتغال در استان وجود دارد، گفت: سال گذشته در بخش جذب سرمایه‌گذار قدم‌های بزرگی به منظور جهش تولید در صنعت استان برداشته شد.

وی تاکید کرد که این اقدامات در سال جدید نیز با قدرت هر چه بیشتر ادامه خواهد یافت.

آل بویه تصریح کرد: امسال، تلاش مضاعفی خواهیم داشت تا با پیگیری و اجرای پروژه‌های عمرانی و زیرساختی در جهت تحقق منویات رهبر معظم انقلاب حرکت کنیم.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان یادآور شد: کارگران در خط مقدم جنگ اقتصادی هستند و نگاه جامعه اسلامی و به تبع آن جمهوری اسلامی به کار و کارگر نگاهی ارزشمند است.

در ادامه سردار حمید دامغانی ضمن تبریک ولادت امام حسن مجتبی (ع) و تقارن آن با هفته کار و کارگر، تصریح کرد: امروز با همت کارگران سرزندگی، پویایی، حرکت و تلاش در کارخانجات این استان مشاهده می‌شود.

 وی با بیان اینکه کارگران قشر پرتلاش، زحمتکش و نجیب جامعه هستند، اضافه کرد: حضرت امام خمینی (ره) و حضرت آقا در بیانات مختلف عنوان کردند که کارگران ستون فقرات استقلال و اقتصاد کشور هستند.

  دامغانی تاکید کرد که کارگران سودمند‌ترین و حیاتی‌ترین قشر جامعه ما هستند.

وی اظهارکرد: امروز همه اذعان دارند، دشمن همواره طی این سال‌ها با بکارگیری انواع و اقسام روش‌ها سعی در زمین‌گیر کردن نظام مقدس و انقلاب اسلامی ایران داشته است.

فرمانده سپاه قائم آل محمد استان سمنان با اشاره به آخرین اقدامات خصمانه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، تصریح کرد: آخرین حربه‌ی متخاصمان در حوزه اقتصادی است چرا که آنان معتقدند، اقتصاد پاشنه آشیل هر نظامی است.

وی افزود: کشور در یک تقابل همه‌جانبه اما مقتدرانه با دشمن است، با این اوصاف به سلامت نظام و انقلاب ما از موانع عبور کرد.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت: ناملایمات زیادی را مردم تحمل کردند اما اهداف دشمن برای به زانو درآوردن ملت شریف ایران اسلامی محقق نشد و ما به نوعی پیروز شدیم.

وی ادامه داد: بخش عمده‌ای از این پیروزی را  مرهون تلاش، عزت و غیرت کارگران خدوم و زحمتکش کشور هستیم.

 دامغانی تاکید کرد: کارگران سودمندترین قشر جامعه ما هستند، آن‌ها با حداقل دریافتی، بیشترین تاثیر را در رشد و توسعه اقتصاد و مبارزه با دشمن دارند.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان واحدهای تولیدی و صنعتی را سنگر مبارزه کشور و میدان جنگ با دشمن برشمرد و افزود: دشمنان دست به هر اقدامی برای زمین‌گیر کردن و توقف چرخ کارخانجات ما زدند.

دامغانی با اشاره به دیگر اقدامات دشمنان با هدف نابودی کشور، بیان کرد: دشمنان نظام به جهت اینکه قشر کارگر در سال‌های اخیر با مشکلات اقتصادی و معیشتی دست و پنجه نرم می‌کنند، در پی ورود از این منظر بودند.

وی کارگران را صاحبان اصلی انقلاب عنوان کرد و گفت: دشمنان تصمیم به رو در رو قرار دادن کارگران با نظام داشتند تا کشور را دچار مساله کنند اما نجابت، اعتقاد و تعهد این قشر سبب شده تا ایران اسلامی به سلامت از این سد عبور کند.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با اشاره و تبریک روز بسیج کارگری، گفت: بسیج مطالبه‌گر خواسته‌های به‌حق اقشار مختلف از جمله کارگران به عنوان سربازان خط مقدم جنگ اقتصادی امروز کشورمان است.

کمبود آب هفته کار و کارگر شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر