کد خبر: 1069384 A

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از بستری 72 نفر بیمار جدید مبتلا به کرونا و گزارش 9 مورد فوتی طی شبانه روز گذشته در استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، شهرام حبیب‌زاده در تشریح آخرین وضعیت کرونا در استان اردبیل عنوان کرد: در شبانه روز گذشته 72 نفر به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

وی از ترخیص 87 نفر با بهبودی نسبی خبر داد و گفت: براساس‌ آخرین وضعیت اعلام شده توسط وزارت بهداشت، هم اکنون شهرستان های پارس آباد، مشگین‌شهر و خلخال در وضعیت قرمز و شهرستانهای اردبیل، گرمی و بیله سوار در وضعیت نارنجی و شهرستانهای نیر، نمین، سرعین، کوثر و اصلاندوز در وضعیت زرد قرار دارند.

رئیس‌دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اذعان کرد: در حال حاضر تعداد 566 نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند و 80 نفر نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته 9 مورد فوتی با تشخیص کرونا در استان به ثبت رسیده است.

وی در تشریح آمار مبتلایان به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته به تفکیک شهرستان‌ها عنوان کرد: از 72 مورد بستری ناشی از ابتلا به کرونا در استان، 53 نفر از اردبیل، 4 نفر پارس آباد، 7 نفر مشگین شهر،  یک نفر نمین، یک نفر بیله سوار و 6 نفر از خلخال گزارش شده است.

 

کرونا اردبیل کووید 19 کووید19 شهرام حبیب زاده علوم پزشکی اردبیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر