کد خبر: 1069309 A

با حضور استاندار قزوین؛

در این دیوار نگاره، تصاویر 2 هزار نفر از پرسنل و کادر درمان بیمارستان ولایت و بوعلی که در مبارزه با بیماری کرونا در خط مقدم قرار داشتند ثبت و ضبط شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، در مراسمی با حضور هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین، پیمان نامدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین، محمدرضا امامقلی رئیس حوزه هنری استان قزوین از دیوارنگاره «نبض جهاد» به به منظور پاسداشت جهاد مدافعان سلامت در بیمارستان ولایت قزوین رونمایی شد.

هدایت الله جمالی پور در این مراسم فرهنگ را از مهمترین عوامل موثر در تعالی جامعه دانست و گفت: توسعه و پیشرفت کشور نیازمند عوامل و امکانات متعددی است که در کنار فرهنگ می تواند دستاوردهای خوبی برای کشور داشته باشد اما اگر همه نوع امکانات در اختیارمان باشد ولی از فرهنگ بی بهره باشیم، نتیجه ای نخواهیم گرفت.

وی افزود: راه بهتر زیستن از مسیر فرهنگ و هنر می گذرد و تجربه نشان داده هر کجا فرهنگ را در اولویت قرار دادیم، موفقیت های بیشتری داشته ایم زیرا همه ارزش در گرو اهمیتی است که به فرهنگ قائلیم.

جمالی پور افزود: مقام معظم رهبری همواره توجه ویژه به فرهنگ و ضرورت کار فرهنگی را به عنوان یک اصل مهم مورد تاکید قرار داده اند زیرا انقلاب ما از همان روزهای اول با رویکرد فرهنگی عجین بود، ولی متاسفانه امروز به دلیل برخی کم کاری ها از این موضوع مهم غفلت کرده ایم و آسیب دیده ایم.

استاندار قزوین از تلاش های انجام شده در حوزه فرهنگ و هنر در استان تقدیر کرد و گفت: علیرغم کارهای انجام شده هنوز با شرایط مطلوب فاصله داریم اما امیدوارم همه به این باور برسیم که برای رسیدن به توسعه پایدار باید از همه ظرفیت های فرهنگی بهره بگیریم.

جمالی پور اظهارداشت: حوزه هنری می تواند با ابزار هنر جامعه را در همراهی با کادر درمانی در این شرایط و رعایت پروتکل های بهداشتی تشویق کند.

بیمارستان جامعه درمان سلامت فرهنگ و هنر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر