کد خبر: 1068983 A

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان:

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان گفت: تمامی تمهیدات لازم بهداشتی در شعب اخذ رأی برای برگزاری انتخابات در هرمزگان در نظر گرفته شده است.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، نازنین شیبانی تذرجی در سومین جلسه کمیته پشتیبانی و مالی ستاد انتخابات استان هرمزگان، اظهار کرد: انتخابات  در استان هرمزگان با رعایت پروتکل ها برگزار می شود و تمامی تمهیدات لازم بهداشتی  در شعب اخذ رأی در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: زیرساخت‌ها و امکانات مورد نیاز برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا فراهم می شود.

رئیس کمیته پشتیبانی و مالی ستاد انتخابات استان هرمزگان افزود: جلسات کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان هرمزگان برای فراهم کردن زیرساخت های لازم برای برگزاری هرچه با شکوهتر این رویداد سیاسی به صورت هفتگی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

شیبانی تصریح کرد: کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان هرمزگان خود را برای برگزاری انتخابات در شرایط شیوع کرونا آماده کرده است و در همین راستا در بسیاری از نقاط شعب انتخابات در محیط های باز خواهد بود.

وی تاکید کرد: باید تهمیدات لازم برای حفظ سلامت رأى دهندگان پیش بینی شود.

شیبانی با بیان اینکه انتخابات شورای اسلامی شهر بندرعباس به صورت الکترونیکی برگزار می شود، عنوان کرد: با توجه به اینکه انتخابات شورای اسلامى شهر بندرعباس، الکترونیکی و مکانیزه است از این رو تدابیر لازم در این مورد اندیشیده شده است.

انتخابات انتخابات ریاست جمهوری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا هرمزگان انتخابات شورای اسلامی شهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر