کد خبر: 1068904 A

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان خبر داد:

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: سامانه‌ مجازی آموزش همگانی جمعیت هلال احمر آماده‌ ارایه‌ انواع آموزش‌های مورد نیاز مردم به ویژه در شرایط کرونایی است.

به گزارش ایلنا از رشت، سیاووش غلامی گفت: پرتال‌های http://khadem.ir و http://learn.khadem.ir ویژه‌ آموزش‌های مجازی جمعیت هلال احمر، شرایط ارایه‌ انواع آموزش‌های همگانی اعم از کمک‌های اولیه و نحوه‌ مواجهه با انواع مخاطرات طبیعی شامل زلزله، سیل، رانش زمین و انواع مخاطرات غیر طبیعی از قبیل تصادفات جاده ایی، آتش سوزی، آلودگی هوا و ریزگرد‌ها مهیا شده و علاوه بر این دوره‌ ویژه ایی در خصوص راه‌های پیشگیری از ویروس کرونا و نحوه‌ برخورد با بیماران کرونایی برای عموم مردم در نظر گرفته شده است.

غلامی همچنین افزود: شماره تلفن ۱۱۲ حوزه‌ عملیاتی جمعیت هلال احمر  ۲۴ ساعته‌ و همچنین شماره تلفن ستاد استانی این جمعیت به شماره‌ ۳۲۲۵۵۰۶۱-۰۱۳ آماده‌ دریافت پیشنهاد‌ها و نکته نظرات مخاطبان است.

وی با بیان اینکه در پایان هر دوره به شرکت کنندگان، گواهی شرکت در آزمون اعطا می‌شود افزود: آموزش‌های عملی هر یک از دوره‌ها نیز پس از آبی یا زرد شدن شرایط کرونایی هر یک از شهرستان‌های ۱۶ گانه‌ استان و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

 

جاده جمعیت هلال احمر زلزله شماره تلفن رانش زمین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر