کد خبر: 1068563 A

اداره پست شهرستان دشتستان در جوابیه‌ای به خبر درج شده در ایلنا با عنوان "اداره پست با دستور رئیس ستاد کرونای شهرستان پلمپ شد" توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش ایلنا، پیرو درج مطلبی با عنوان "اداره پست با دستور رئیس ستاد کرونای شهرستان پلمپ شد" مورخ 6/2/1400 در خبرگزاری ایلنا، اداره پشت شهرستان دشتستان توضیحاتی در این باره ارائه داد.

در این مطلب آمده است:

در خصوص تعطیلی اداره پست شهرستان دشتستان که توسط ستاد مبارزه با ویروس کرونا شهرستان دشتستان به دلیل رعایت ناقص پروتکل های بهداشتی و ازدحام جمعیت انجام شده بود در تاریخ ١٤٠٠/٠٢/٠٦ توسط آن قائم مقام محترم بازگشایی شد و موارد اصلاحی در دستور کار اداره پست مربوطه قرار گرفت. لذا ضمن عذرخواهی از مردم شریف دشتستان در خصوص اختلال چند ساعتی در ارائه خدمات پستی، اطمینان خاطر می دهیم که تمامی توصیه های بهداشتی مربوطه را به صورت کامل رعایت و مراقبت می کنیم.  

پست شهرستان دشتستان به همت بلند مردم نجیب آن و مسئولان دلسوزش نقش موثری در این روزهای سخت ایفا می‌کند و در حوزه کسب و کار تجارت الکترونیک کمک های قابل توجه به مردم و کسبه کرده و ضروری است با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی اجر خود را ضایع نکند و انشالله همه مراقبت های لازم را انجام می دهد.

تجارت الکترونیک کسب و کار ویروس شهرستان پست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر